SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Plank? Na piłkach? Łojezusmaria, brzmi jak brak zębów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jak spam, to spam, mi też się komentarz zdublował.


Zmieniony przez - Lexi_ w dniu 2017-08-16 19:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Cześć wszystkim i dzięki za miłe komentarze

Trochę falstart mi wyskoczył z tym zeszłym tygodniem... Akurat mam niezłe zamieszanie z sytuacją mieszkaniową. Nie będę się tu wypłakiwać ale tak w skrócie to mam max 3 miesiące na znalezienie lokum, kupienie go i przeprowadzkę. Tak,więc jestem na etapie intensywnych poszukiwań. Nie oznacza to jednak,że nie będę w tym czasie trenować. Wręcz jest mi to potrzebne, żeby na chwilę się odciąć. Tak wyszło,że akurat w zeszłym tygodniu byłam w pięciu różnych miejscach oglądać, poza tym praca no i gonitwa myśli...

Podsumowując to jestem, podczytuję i sama też niebawem ruszam i postaram się o lepszą systematyczność z wypiskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Współczuję zawirowań, ale trzymam kciuki, żeby to wyszło jeszcze na dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kupowanie domu czy mieszkania i później jego remontowanie/wykańczanie to niezły młyn. Oby Tobie poszło szybko i sprawnie oraz z jak najmniejszą ilością nerwów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Trzymam kciuki, żeby udało się szybko znaleźć coś fajnego. Takie szukanie, oglądanie i stres z tym związany potrafią być bardzo męczące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja również trzymam kciuki, żeby się wszystko szybko poukładało

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ania, od 4.09 jestem na urlopie przez dwa tygodnie, więc jeśli coś gdzieś mamy zmienić, poprawić dopasować to proszę żeby to było w tym tygodniu najlepiej jakbyś mi dziś/jutro napisała na maila, żebym mogła odpisać w drugiej połowie tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Witajcie!

Chwilowo muszę się "wylogować" żeby poukładać swoje sprawy. Jak tylko coś się rozjaśni to wracam do stałego rytmu ;) Z Eve uzgodniona chwilowa przerwa.
Z treningami i dietą słabo było ostatnio ale będę się starała to poprawić mimo zamętu ;) Do usłyszenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium