SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Hej ho!

Po długiej przerwie, zmotywowana licznymi powrotami "starej wiary" wracam i ja do prowadzenia dziennika
Miałam baaaardzo długą przerwę od prządnego treningu dlatego rozkręcać się będę powoli i adekwatnie do sytuacji.

Aktywność:

W czasie ciąży ćwiczyłam do ósmego miesiąca ale wiadomo,że to nie to samo. Teraz mały ma nieco ponad 3 miesiące, a ja mam ogromną chęć wrócić do formy. Mam tu na myśli przede wszystkim dawną kondycję, wytrzymałość, gibkość. Zależy mi na poprawie jakości ciała i siła też by się przydała...A jak przy tym wszystkim spadnie tu i ówdzie to też się nie obrażę
W ciąży przytyłam 9 kg, których kilka dni po porodzie już nie było, inna sprawa,że bezpośrednio przed ciążą nie było idealnie... Właśnie miałam zacząć lekką redukcję, a tu niespodzianka


Zamierzam ćwiczyć tyle na ile pozwoli mi maluszek, który jest na pierwszym miejscu ma się rozumieć
Myślę,że na początek 3 razy w tyg trening z piłką plus spacery. Jak to się uda to będzie super. W dzień brzdąc ma trzy 45-cio minutowe drzemki (zdarzy się czasem godzina lub półtorej ale to rzadkość ) więc pewnie wtedy będę robić trening. Postawię na krótkie ale dość intensywne treningi i tak jak pisałam na razie spacery, a po jakimś czasie moje ukochane wytrzymki Po za tym chcę,żeby trening był dla mnie przyjemnością, odskocznią od obowiązków i zastrzykiem energii. Czymś dzięki czemu będę zdrową i pełną energii mamą

Dieta:

Na chwilę obecną karmię wyłącznie piersią, więc liczyć nie będę. Jem czysto,różnorodnie i odżywczo.
Zarówno trening jak i dieta ma być na luzie i bez spiny.


Wszyscy są u mnie mile widziani! Zapraszam do dyskusji,wymiany poglądów, komentarzy jak i spamu
Mam też nadzieję na rady od innych forumowych mam (i nie tylko) jako,że temat rodzicielstwa jest dla mnie teraz gorący.

Wkleję jeszcze trening:


Dzień pierwszy
1a. wyciskanie sztangielek płasko
1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki)
2a. wyciskanie sztangielek na barki siedząc
2b. wznosy łydek stojąc (bez piłki)
3a. uginanie ramion z przysiadem
3b. francuskie prostowanie ramion leząc
4a. przysiad plie (bez piłki)
4b. wypady ze sztangielkami (bez piłki)


Dzień drugi
1a. wyciskanie sztangielek skos
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami
2a. wznosy ramion bokiem (bez piłki)
2b. wznosy łydek siedząc na piłce
3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc
3b. uginanie ramion na piłce
4b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
4b. wznosy bioder leząc na podłodze

Dzień trzeci
1a. pompki (bez piłki)
1b. wznosy ramion bokiem leżąc na piłce
2a. podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia
2b. wznosy łydek na jednej nodze
3b. triceps dip (odwrotne pompki) (bez piłki nogi opieramy o ziemie)
3b. uginanie ramion młotkowe (bez piłki)
4a. wypady (wykroki) w tył (bez piłki)
4b. Rdl ze sztangielkami

Wszystkim życzę jeszcze Szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia w 2016 :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Night, Eve właśnie dzięki takiemu myśleniu się trzymam Skupiam się na tym,że to nie potrwa wiecznie no i będę na swoim

Asiorajda to z Ciebie prawdziwa weteranka przeprowadzkowa U mnie można powiedzieć, że jest to inauguracja, bo jeszcze nigdy na taką skalę się nie przenosiłam

A ze spraw treningowo-dietetycznych to zaistniała u mnie dziwna (jak dla mojej osoby) sytuacja. Niezależnie od tego ile i co jem oraz ile trenuję ważę cały czas tyle samo. Tyle samo oznacza identycznie co do 100 gram Jeszcze nigdy tak nie miałam. Za każdym razem jak stanę na wadze to wyskakuje 55,2 Rozważałam już nawet zacięcie się wagi Hehe piątkowa anegdota u Anchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
To ja pospamuję! Super, że wracasz i baw się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Powodzenia i będę zaglądać, kolejny ŻYWY dowód na to, że będą mamusią małego brzdąca jak się chce - to się DA! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Będę obserwować Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka w nowym roku

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766

Czekalam na Twoj dziennik Będe tu czesto zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cześć Aniu uwielbiam Twoją pozytywną naturę, więc i dziennik chętnie będę odwiedzać. Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Zapowiada się fajny dziennik - na pewno będę zaglądał. Też mam półrocznego brzdąca.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
trzy 45 minutowe drzemki to luksus moje spały raz po 20-30 minut, więc treningi robiłam nocami

Będę kibicować

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Anchy, zaglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Anchy super, że powróciłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Anchy

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium