SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Agi- odbudowa sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47
Hej :) Podglądam forum bardzo długo, głównie Ladies i Kuchnię, czytuję tutejsze artykuły i bardzo zapragnęłam zacząc prowadzic własny dziennik, ponieważ od połowy maja znów wzięłam się za siebie (który to raz próbuję wstac z kolan...). Obawiam się jednak, że nie znam nazw odpowiednich cwiczeń, nie mam stałego planu treningowego- stawiam swoje pierwsze kroki na siłowni. Nie idę w ciężary, uczę się na razie odpowiedniej techniki: pilnuje stóp, kolan, napiętego brzucha, prostych pleców bez lordozy ;) Chyba każdy tak zaczynał, chciałabym po miesiącu wstawic efekty moich zmagań, które jednak chaotyczne nie są, trenuje z trenerem. Mam nadzieję, że będziecie skłonni dzielic się swoimi przemyśleniami i uwagami, co do moich poczynań- mam świadomośc, że często "trenerzy" mogą zrobic wiele złego i nie są wyroczniami. Uzupełniam ankietkę i wstawiam michę z dwóch ostatnich dni- bez planu treningowego, bo nawet nie wiem, czy w tutejszych klimatach wykroki z dwoma hantelkami po 5kg to wgl jakieś obciążenie :D Ale po każdym treningu będę pisac co i jak :)

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Agi_97
WIEK: 20
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 tygodnie [przedtem cwiczyłam przez pół roku bez efektów dywanówki- na początku efekty były, potem było tylko gorzej, cardio, a od grudnia już wgl nic nie cwiczyłam, więc kondycja leży]

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 43/44 (zależy od dnia, waga różnie pokazuje)
WZROST: 161
OBWÓD RAMIENIA: 19
OBWÓD ŁYDKI: 32
OBWÓD UDA: 46
OBWÓD BIODER: 85
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 72
OBWÓD TALI 62
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 83

Pomiary mogą byc niedokładne- dwa tygodnie temu zaczęłam cwiczenia i trochę napuchłam przed miesiączką.

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Nabrac mięśni, najlepiej suchej masy :D Wyszczuplic uda, unieśc pośladki, miec kratkę, chyba jak każdy :)

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak, niby lekarze (pediatrzy i ortopedzi) nic nie widzą, ale miewam bóle w lędźwiowym i jest on wygięty (moim zdaniem, może przez osłabienie mięśni)
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? nie wiem
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak, teraz kończę blister i odstawiam
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? anty

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: białko, ale nie jakoś regularnie, nie ma potrzeby
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO): Zaczęłam 5 lat temu Dukana, potem 1500, potem obniżałam do 600 dziennie, potem zwiększyłam i rok temu o tej porze jadłam jakieś 1800, potem zmniejszyłam stopniowo do 1200 i teraz znów walczę o swoje zdrowie i ciało.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE Jadłam przed cwiczeniem 1300 dziennie, teraz 1400 w DNT i 1500 w DT :) Prawdopodobnie będzie więcej jak trener da mi dietę.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Chyba utrzymuję, raczej takie zwykłe wahania wody się zdarzają.



****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK, ustaliłam z trenerem 4 razy w tygodniu.

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING: Będę na bieżąco uzupełniac, trenerka robi ze mną zazwyczaj obwodowy/ ogólnorozwojowy.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Masz Dziewczyno niedowagę i coś chcesz jeszcze "wyszczuplać"? 46 cm w udzie to za dużo???? Przy takiej przeszłości dietetycznej (dramatycznej moim zdaniem jak na ten wiek) i ładowaniu w siebie hormonów (przez co nie wiadomo, jak organizm działa) jesz ilości głodowe i ilość tłuszczu skrajnie niską, na dodatek z produktów o wątpliwej jakości odżywczej. Dieta jest zła, z rzeczy które tam są odżywcze, to masz 150 g kurczaka (choć i ten nie jest mięsem idealnym ) 42 g odzywki i jedno jajko. Jeśli pierś z indyka dulano to mięso - to tez ok, natomiast jeśli wędlina - to słabo. Moim zdaniem nie powinnaś jeść mniej niż jakieś 1900 i nie mniej niż 60-70 g tłuszczu, żeby organizm odbudować. Na 1500 kcal masy nie zbudujesz. No sprawa kluczowa - masz trenera, który Cie prowadzi, to z nim konsultuj, bo to trochę nie fair, tak czyjąś pracę za plecami pod osąd publiczny poddawać. Nie ufasz trenerowi, zmień na takiego, któremu zaufasz.
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
No tak dla zobrazowania sytuacji, to ja mam po kontuzji teraz ponad 46 cm - ale w ramieniu. Masz bardzo mało kalorii - szczególnie, że jesteś młodą osobą. Złe decyzje żywieniowe w takim wieku mogą rzutować później na komfort całego Twojego życia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
to jak aktualnie jesz to szybka droga to zaburzeń miesiączkowania, rozregulowania gospodarki hormonalnej, osteoporozy, zaburzenia pracy tarczycy, rozwoju alergii, chorób autoimminologicznych.... i w zasadzie można by wymieniac dalej

w Twojej diecie włąsciwie nie ma zrodła tłuszczów
źródła białka i węglowodanów sa kiepskiej jakości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Myraen w walce o siebie

Następny temat

Zajechany metabolizm

Wiecej