SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Adriana - w drodze po ...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Witam WSZYSTKICH !


Pewno nie jestem tutaj osobą stale udzielającą się, jednak śledzę poczynania większości z Was i postanowiłem założyć dziennik gdzie mam zamiar rzetelnie wrzucać wypiski i takie tam :D bla bla bla

Na imię mam Adrian
Mieszkam w Gliwicach (woj. Śląskie)
Trenuje niecałe 3 lata
Skończyłem 20 lat dnia 12 października b.r.

krótka opowieść

Uczęszczać na siłownie zacząłem głównie przez mojego dobrego przyjaciela, który nie krył prawdy przede mną i oficjalnie oznajmiał mi, że moja sylwetka odbiega od ideału nastolatka - nasiliło się to w takim stopniu, że postanowiłem mu pokazać co potrafię. Było to w styczniu 2012r, schudłem 11kg i na tym nie poprzestałem. Siłownia była dla mnie miejscem odcięcia od problemów, treningi sprawiały satysfakcję i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Niestety jestem z tych, którzy lubią kombinować i zmieniać plany o 180* co 3 dni i efekt tego jest taki, że kręcę się w błędnym kole :( Jednak zakładam ten dziennik żeby zmienić to.


Po przeczytaniu tego (o ile dojdziecie do tego miejsca) żeby nie zanudzać jeszcze bardziej. Aktualnie jestem na redukcji, niedługo bo od soboty :)

w DT spożywam ~3000kcal BTW 220/100/300
w DNT spożywam ~ 2600/700kcal BTW 220/105/200

plan tygodnia

Poniedziałek - trening
Wtorek - trening
Środa - wolne
Czwartek - trening
Piątek - trening
Sobota - wolne
Niedziela - jak nie mam zajęć to trening, jeżeli mam zajęcia wolne

trening

barki, triceps
nogi
klatka, biceps
plecy

Wykonuje 4 'obowiązkowe' treningi w tygodniu, jeżeli niedziela wypada mi wolna od zajęć i wyjazdów wtedy wykonuje 5-ty trening rozpoczynając tym samym nowy tydzień treningowy (czy jakoś tak ). Do treningów siłowych w tym tygodniu dołączam 1 trening typowo interwałowy i na koniec tygodnia, po pomiarach zadecyduje jakie będą dalsze posunięcia.

tak prezentowałem się po pierwszej w życiu redukcji



tak prezentowałem się w wakacje 2013r



a tak 2-3 miesiące później :D



Potem decyzja o szybkiej redukcji, która ciągnęła się aż do końca tegorocznych! wakacji, gdzie załapałem się przez kombinację nawet na VLCD lecz z tego okresu zdjęć chyba nie mam. Po wakacjach 2 miesiące podbijania kcal do rozsądnego pułapu, odbiło się to poniekąd na sylwetce lecz nie o to tutaj chodziło. Tak więc to chyba na tyle, ponudziłem więc czas zabrać się za robotę

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-10-29 20:57:50

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ciekawie się zapowiada, będę zaglądać :) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Od niedawna mam sprawny telefon, więc zdjęć jeszcze nie nacykałem zbyt dużo. Jutro zapodam zdjęcia aktualnej hm... formy

a tak na rozpoczęcie











i mały bonus

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
kulturysta94

a tak 2-3 miesiące później :D




a mówią że w wakacje sie masy nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Powodzenia ! :) Także będę zaglądać - ładna szamka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
30-10-2014r - dzień treningowy

krótka notatka
Kolejny dzień wolny od pracy co nie oznacza, że obijałem się cały dzień :D Wstałem około 8, szybkie śniadanie w postaci omleta z bananem i na trening. Dziś w obieg poszły barki z bicepsem - miały być nogi lecz po rozgrzewce przy ruchu przysiadu, głębokiego wypychania i wykrokach czułem ból przy pachwinie, tak jakby kość miała przeskoczyć ale im głębszy ruch tym ból się nasilał i odpuściłem całkowicie. Po treningu chwila odpoczynku a następnie musiałem zagipsować dziurę w suficie po wymianie pieca w łazience i do końca dnia LABA.

trening - barki, biceps, interwały

1. Wymachy z hantlami na boki 4s - 15 powt, 12 powt, 10 powt, 10 powt + drop aka przegląd stojaka
2. Wyciskanie na maszynie smitha sprzed klatki 5s
3. Unoszenie ramion w przód oburącz z linką na bramie 3s
4. Odwrotne rozpiętki na bramie 3s

5. Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 4s + drop
6. Uginanie ramion jednorącz na modlitewniku 3s
7. Uginanie ramion z hantlami chwytem młotkowym 3s

4 sprinty podczas 10min biegu (trucht 7.5-8km/h, sprint 16km/h)

Trening zajął niecałe 60min

posiłki

1. 5 całych jaj, 60g płatków owsianych, 80g banana

jak na złość do zdjęcia musiał się rozwalić

2. 100g ryżu, 200g piersi z kurczaka, warzywa


3. 2 bułki pełnoziarniste, 150g piersi z kurczaka, 30g masła extra, warzywa


4a. 200g twarogu półtłustego, 100g mrożonych truskawek, 20g migdałów, 30g czekolady gorzkiej 80%
4b. 200g białek z jaj, 80g płatków owsianych górskich
nie jest głodny po 3 posiłku, stąd kolacja bedzie nieco bogatsza :D


ps. Na początku zapomniałem dodać, że obecnie weekendowo studiuje na Politechnice Opolskiej Fizjoterapie a w tygodniu przeważnie pracuje, nie ukrywam praca często fizyczna tak więc posiłki nie są zbytnio urozmaicane z powodu braku czasu.


Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-10-30 18:49:38

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-10-30 18:50:12

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
mikrus87
kulturysta94

a tak 2-3 miesiące później :D




a mówią że w wakacje sie masy nie robi


to już przełom października/listopada - wtedy grubo po wakacjach :D

Iccana
Powodzenia ! :) Także będę zaglądać - ładna szamka :)


dziękuje:)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Witam ;)
Miło, że postanowiłeś u nas założyć swój dziennik treningowy - z przyjemnością będę zaglądać by się chociażby inspirować w kwestii posiłków ;)
Wyglądają bardzo fajnie!

Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Doris.K
Witam ;)
Miło, że postanowiłeś u nas założyć swój dziennik treningowy - z przyjemnością będę zaglądać by się chociażby inspirować w kwestii posiłków ;)
Wyglądają bardzo fajnie!

Powodzenia :)


fajnie, że zawitałaś. Witaj :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
31-10-2014r - dzień treningowy

krótka notatka
Dziś miałem iść na 14 do pracy więc wstałem wcześnie, przygotowałem posiłki na cały dzień i po śniadaniu ruszyłem na siłownie zrobić plecy. Po powrocie do domu okazało się, że jednak dzień wolny od pracy i cały dzień spędziłem w domu. Nie wiem czy się cieszyć czy nie

trening - plecy, brzuch
- kilka serii podciągania różnymi chwytami
1. Wiosłowanie sztangą nachwytem 50kg x 15powt, 60kg x 13 powt, 70kg x 9 powt, 80kg x 6 powt, 40kg x 15 powt
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4s
3. Przyciąganie na maszynie Hummer 4s
4. Wiosłowanie w opadzie końcówką sztangi z uchwytem trójkątnym 3s
5. Szrugsy ze sztangą stojąc 4s

6. Skłony tułowia w przód na maszynie siedząc 4s
7. Allachy 4s

+ rozciąganie

posiłki

1. 80g płatków owsianych, 80g banana, 5 całych jaj


2. 100g ryżu basmati, 150g mięsa, mix warzyw
3. 2 bułki pełnoziarniste, 150g mięsa, 30g masła extra, sałata, papryka
4,5. 50g ryżu basmati, 150g mięsa, mix warzyw



5a. Jabłko
6. 250g steka z rostbefu, warzywa

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Miska na 5+ !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cma04

Następny temat

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

Wiecej