SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
DUDEK, dzięki, o dziwo nie wymagało to ode mnie jakiegoś wielkiego poświęcenia- ot, ja oddaję się pasji w 100%, a reszta praktycznie robi się sama =)

Dzisiaj było grane:
Godzina mobility (bez rozciągania statycznego)

Trening
Back Squat 5x5@75%
65kg
Snatch grip HP 5x3 progresja
25/35/45/55/65kg
Muscle snatch+ OH squat 3x8
25/27,5/27,5kg

AMRAP 10min
10 SDLHP 25kg
20 burpees over the bar
10 K2E

3 rundy plus 12 burpees, słabo, nieco ociężale wchodzą mi te burpees, szczególnie z przeskokiem.

Pozdro i SIŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zmiany widać gołym okiem . Czworoboczny mocno poszedł do przodu, ale to standard przy treningu CF

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Fatu zeszło bardzo ładnie! Ciśnijcie dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki, jedziemy dalej, Ola jutro w końcu coś wrzuci, bo idzie na pierwszy trening.

Dzisiaj gimnastyka 1h- ćwiczenia pod muscle upy na drążku.

Trening:
Bench press 5x5@75%
45kg
Pull ups 5x5@60%
guma, szerokość ok. 3cm
Rope climb skill

5RFT:
200m run
20 OH kb swing 16kg
10 push ups
3 rope climbs/5 climbs from ground to stand

Nie mierzyłam czasu, ale było bardzo średnio- pierwszą rundę weszłam na linę raz, ale moje buty- Reebok Crossfit Lifter- nie nadają się ani do liny, ani do biegania, więc zdecydowałam się na skalowaną wersję. Na dobitkę na gimnastyce zdarłam sobie odcisk i było nieco boleśnie. Podsumowując- będzie trzeba zmienić obuwie.

Kilka słów o samych Lifterach, gdyby ktoś chciał kupować. Ja mam jedynki (używane od wakacji), różowiutkie, wyglądają fajnie, biegać się da, bo usztywniona jest tylko tylna część podeszwy. ALE:
-podeszwa idzie dość daleko w tył, co dla mnie czasami bywa denerwujące
-bieganie możliwe, ale jednak do komfortu daleko
-strasznie ślizgają się na linie, mają gładką, jednolitą cholewkę
-przysiady okej, martwe ciągi lepiej mi się robi w samych skarpetkach (o ile nikogo nie ma w pobliżu )

To by było na tyle, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dobra, Oli jeszcze nie przysłali karty, więc dzisiaj znowu się obijała, a ja zapyerdalałam

1h Oly skill, luźno, praca nad techniką, na koniec dzięki uprzejmości koleżanki udało się nagrać filmik z C&J na 55kg, technika do weryfikacji (niestety nie udało się ująć stóp, następnym razem postaram się o nieco lepszy kadr).

Potem METCON
12-9-6-3-6-9-12
box jump 20"
DB snatch alt 17,5kg
burpees
czas: marne 17:45

minuta przerwy, potem:
12-9-6-3-6-9-12
KB squat 12kg (za mało wzięłam, było bardzo lekko)
T2B (robiłam K2E, bo to ćwiczenie u mnie kuleje)
ring rows
czas nieznany, ale szło tak lekko przez tego kettla, że skończyłam jako pierwsza.

Łapcie filmik, jak widać technika do szlifowania, zaczęłam ze zbyt wysokiej pozycji, a poza tym to mam jeszcze z 15kg smalcu do spalenia.

class="link" target="_blank">

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4883
Ciekawe treningi, dobry progress, świetne podejście Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Pewnie sporo boxów ma białe ściany i czarno-czerwone rusztowania... ale czy to przypadkiem Gdynia ? :P

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
fsl
Pewnie sporo boxów ma białe ściany i czarno-czerwone rusztowania... ale czy to przypadkiem Gdynia ? :P

Jep, zgadza się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Technika ok!
Musisz jeszcze otworzyć biodro do końca. Jeżeli chodzi o podrzut (jerk), dynamicznie wybijaj i przechodź głową przez linię barków - ułatwi to blokadę barków, no i podrzut stricte nad głowę, nie do przodu.

Pozdro


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2016-02-04 06:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Zapowiada się na prawdę ciekawy dziennik i wiele będzie można podpatrzeć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium