SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Biegaczy można wymijać a z boxa pozostaje tylko zepchnięcie
2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
fsl
W momencie, kiedy wskakują na mojego boxa przestają być kolegami


Włącza się berserker i nie ma kolegów są tylko znajome twarze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj dla odmiany liczyłam na PR i nie wszedł .



Strength
Power snatch
In 10 min window, build 3RM TnG
45/50/55/60x1+high pull



WOD
For time: TC 15' (?)
50-40-30-20-10 reps of:
KB swing US 16/24kg
10x Burpee box jump-over after each "round"
11:43



Rence nie wyczymały dzisiaj . Jeszcze na jedynki byłby zapas, jednak na TnG dużo cięższe są rwania od zarzutów, na dodatek wszystko próbuję wyłapać na wysoko zamiast podsiąść. Także tym razem tylko wyrównanie, ale to też nie jest tragedia. WOD z kolei bardzo dobrze poszedł, wszystkie swingi unbroken, burpee tutaj były w sumie na podbicie tętna i pozwolenie przedramionom na chwilę wytchnienia. Jutro się szykuję bo zaczynamy Open, celuję w pierwszą 10000 na świecie , w Europie chciałabym być w pierwszym 1000, ale zobaczymy czy się uda- jak nie to za rok .



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No to trzymam kciuki żeby ten tysiączek był

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Widzę, że nie udana próba PR nie zepsuła humoru. U mnie jest inaczej Cały trening do bani.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-02-23 21:35:59

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie no, czasem bywa i tak, ale na 3 TnG power snatche się tak nie napalałam.



Open 18.1
AMRAP 20':
8x T2B
10x Dumbbell hang clean& jerk 15/22,5kg
12/14cal Row
279 reps



Zawsze, zawsze, ZAWSZE żałuję, że się zapisałam na Open, chociaż to dopiero drugi raz i to na dodatek pierwszy workout... Rano byłam podjarana, po południu już zamieniło się to w nerwy. Do boxa weszłam jakaś wkurzona i przygaszona, na szczęście wcisnęłam się do pierwszego heat'a. Bardzo dziwnie mi było dzisiaj, skupienia brak, jakaś totalnie rozproszona byłam, jakby tysiąc różnych rzeczy działo się dookoła. T2B zaczęłam dzielić na 4/4 chyba od 4 rundy, na hantlach puszczał mi chwyt w lewej dłoni ale tutaj wszystko unbroken szło. Problemem było wiosło, szarpane, bez tempa, bez skupienia, na tym przegrałam najwięcej bo powinnam dać radę robić rundę w 2 minuty. Mimo że psycha jak zawsze mi wysiada to spróbuję w poniedziałek rano dobić do 10 rund (300 powtórzeń). Potem jeszcze sędziowanie koleżance więc do kompletu trochę gardło wypadało sobie zedrzeć, chociaż dopingowanie trochę mi humor poprawiło.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dasz radę, trzymamy kciuki !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie poprawiłam, mam coś z głową bo robiłam dwa podejścia i za każdym razem po 5 minutach dawałam sobie spokój na wiośle... A serwis miałam super, dwie serdeczne koleżanki i full obsługa. Głupio mi że akurat kiedy były specjalnie pomóc to odwaliłam takie coś. Trzeba faktycznie popracować nie tylko w boxie ale i z psychiką. Póki co zrzucik aktualnej sytuacji po 18.1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ripley słabszy dzień czy trening niczego nie przesądza. Trzymam kciuki i dopinguje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Pracuj nad psychą i będzie lepiej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium