SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zapomniałaś dodać, że wygrałaś ;D hehehehe
Mi się nie chce pisać, jutro na spokojnie napiszę coś od siebie
WOD 2 był cały Twój - miałaś przewagę 1 pełnej rundy. Finał też poszedł Ci świetnie i bardzo płynnie bez jakichś większych zastojów.

Szacun!
Gratulacje!
Widzimy się zaraz na afterparty
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dziewczyny spisały się super, jestem zadowolona bo konkurencja była mimo wszystko mocna i jeszcze przed ostatnim WODem nie wszystko było rozstrzygnięte. Szkoda jednak, że było nas dziewczyn tak mało, ale przynajmniej wszystkie dostały się do finału! Wielkie dzięki, widzimy się zatem na piwku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Gratuluję super startu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gratuluje !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pani chyba ostro baluje po udanym starcie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Poszła w melanż ale jak już to szkoda kończyć jak już weekend

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Albo takie ma domsy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ne mohe, co sie stao?

Bardzo wszystkim dziękuję, zapomniałam napisać a i trochę mi się nie chciało- poza chlaniem odpoczywam, od poniedziałku do chlania dołączę jakiś dość lajtowy trening . Teraz na spokojnie, ciągle niezbyt wiem za co chcę się zabrać także poszukam planu na dwubój i będę startować z zaniżonych ciężarów i rozmyślać, co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium