SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Ja jestem na wiecznej masie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Najpierw masa, później masa :D
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
To jest jedyna słuszna koncepcja

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Drugi:


Trening II
WOD
For time:
21-18-15-12-9-6-3
Alt. hand dumbbell snatch 35/22,5kg
6 bar muscle-ups



Podobał mi się ten WOD. MU na gumie, dużo lepiej jest mi psychicznie w grupie robić to niż C2B+dipy, zawsze to coś zbliżonego i mam szansę też przyzwyczaić się do innego toru ruchu (biodro do drążka). Snatche szły sprawnie, tylko chwyt mi puszczał w lewej ręce. Masyl apy dzielone po 4+2, poza ostatnimi dwoma seriami gdzie były po 3+3.



Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 6/21/2017 8:56:33 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Witam. Czwartkowy poranek:


Trening I
BLOK OLY
Clean&jerk 6x2
60/60/65/65/65/65kg

Muscle snatch 4x6
30/30/35/35kg

Behind the neck press in split 3x5
35kg



Dzisiaj słabo... Siła jest, ale technika mi się znowu na ciężarze gubi i wybijam sztangę po łuku . Strasznie się wkurzałam przez to, dobrze że można rzucać sztangą to trochę się wyżyłam . Muscle snatch inny, niż robiliśmy na CF bo z całkowitym ominięciem biodra, wchodził o dziwo bardzo dobrze. Potem klasyk, wyciskanie w pozycji jerk i tu też dołożone, było ciężko.


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 6/22/2017 9:58:26 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Drugi:


Trening II
Siady 6x6@ 65%+10kg
72,5kg



Każdy siad inaczej, niektóre lekkie, inne wyjątkowo ciążyły. Coś w tym tygodniu jestem na bakier z techniką. Chyba nie ma co pisać więcej .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemano. Dzisiejszy poranny niestety solo:


Trening I
WOD
DT- 5 rounds for time:
12x deadlift
9x hang power clean
6x shoulder to overhead
50/70kg


Wstępnie trening miał być o 11, ocknęłam się po 7 i przeczytałam, że jest przełożony na 9. Więc wybrałam się na 10 i robiłam sama . Ostatnio robiliśmy DT jakiś rok temu i pamiętam, że mój czas to było coś koło 11 czy 13 minut i chciałam zrobić w 10, więc taki był mały cel na dziś. Ciężko mi się dzisiaj rozgrzewało, miałam wrażenie że brakuje tlenu w powietrzu. No ale zebrałam się, nałożyłam bumpery i zaczęłam równo o 10:15, żeby wiedzieć ile mi to zajęło. Pierwsza i druga runda całkiem okej, czułam płuca i chwyt na HPC, ale poza tym to bardzo dobrze- martwe 11+1 a reszta ciurkiem. Bodajże od 3 rundy HPC szły 7+1. O dziwo czwórki mnie nieźle przy nich piekły, martwe robiłam z pleców żeby oszczędzić nogi, chociaż jeden z naszych trenerów od Oly krzyknął do mnie "dupa niżej" . Na 4 serii po 11 martwych do mnie podszedł, chyba żeby ustawić prawidłową pozycję ale jęknęłam że to na czas i tym razem nie udało się poprawić techniki. Zrobiłam ostatniego, 7 HPC i zmuliłam, wzięłam magnezji i zaczęłam... martwe . Robię jeden, drugi i nagle mi się lampka zapaliła, że coś nie tak, przy 5 mi się przypomniało o STO, także 5 repów w plecy, ale zdarza się, gorzej, gdybym się nie wróciła i przypomniała sobie już po . Finalnie udało się ukończyć w 9:08, więc fajnie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że HPC robiłam "odbijane", czyli żadnej pauzy na dole i zejścia niżej ze sztangą nie było a na niektórych zawodach są już standardy które chyba na to nie pozwalają. W zeszłym roku nie robiłam odbijanych, bo 50kg było na to za ciężkie .



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Drugi:


Trening II
Back Squat 7x5@ 70%+10kg
77,5kg



Wczoraj jeszcze na końcówce siadów trener kazał zrobić dwa dodatkowe z mocno ściągniętymi łopatkami. Z tym mykiem faktycznie mam mniejszą tendencję do gubienia biodra. Pierwsze serie całkiem fajnie technicznie, niestety im dalej w las tym jednak ta dupa uciekała i trzeba było starać się korygować już przy wstawaniu.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj oly pod snatcha oraz gimnastyka:

BLOK GIMNASTYCZNY
5xmax HSPU 0 def 7+1/7+1/7/6/6
5x5 butterfly pull-up
4x30 hollow body cradle
6x planche attempts



Napisałam, co robiłam ja, reszta miała HSPU 5x21 unbroken i butterfly C2B. W sumie C2B nie próbowałam bo po prostu nie doczytałam . HSPU powoli postępy, w zeszłym tygodniu nie dawałam rady robić siódmego a dzisiaj się udało parę razy. Butterfly już jakoś tam wchodzi, jeśli pilnuję żeby mocno w tył wychodzić, dodatkowo jeszcze mam nogi dłużej trzymać z przodu. Na oly praca nad szybkim wstawaniem po wyłapaniu sztangi.


Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

Wiecej