SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 34

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Ok, czyli teraz mam jako priorytet trening armstronga (już pierwsze 5 dni zaliczone).
Ale co do tego dodać z podstaw i w jakiej ilości ?

Na 100% przysiady i mc, reszty już nie jestem pewny, nie wiem czy robienie czegoś jeszcze wręcz nie zaszkodzi.

Tj:
wyciskanie - ? tu mam wątpliwości, bo co prawda pompki codziennie, ale to 3 serie po 30 powtórzeń, więc nie wiem czy dodatkowo robić wyciskanie, czy już nie
pompki na poręczach - j.w
wiosłowanie - przy takie ilości podciągania raczej nie
wyciskanie żołnierskie - niby to pompki maja za zadanie wzmocnić obręcz barkową...
brzuch - pracuje przy podciąganiu i przy pompkach
biceps -nie ma sensu, zrobiony przy podciąganiu.
tryceps - przy pompkach
łydki - to akurat sobie mogę robić

Więc pytanie, czy poza przysiadami i mc warto coś jeszcze robić ?


Zmieniony przez - superbilder w dniu 12/17/2017 10:58:01 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
We wtorek zakończyłem trening armstronga.
W pierwszej serii ostatniego 11 razy, zaczynając było 12 - zero postępu.
W czwartek, 3-go dnia zrobiłem 9x5podciągnięć - tu może był postęp, w piątek, robiąc po 6 podciągnięć zrobiłem 5 pełnych serii, w 6-stej 5 powtórzeń.
Od tego tygodnia zaczynam ćwiczyć FBW 5x6/5 powtórzeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
W ubiegłym tygodniu na początku treningu jedynie po rozgrzewce, podciągnąłem się tylko 10 razy - tyle ile przed i po treningu armstronga.

Dziś (a właściwie wczoraj wieczorem - 1 porcja 5g) zacząłem ładowanie kreatyną, będę brał 20-25g przez 7-8dni.
Potem zmniejszę do 10DT 5DNT.
Dziś wycisnąłem 80kgx6, 85x4. W piątek było 80kgx6, 90kgx3
Suwnica - zakończyłem 170kgx8, wcześniejsze serie były po 6 powtórzeń.
Dziś rano ważyłem 85kg.


Zmieniony przez - superbilder w dniu 2018-03-26 23:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
4-5 dni ladowania wystarcza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
A 8 może zaszkodzić ? Czy tylko się kreatyna "zmarnuje" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Z poprzedniej activelab byłem niezadowolony, zobaczymy czy inkospor będzie lepsza, czy po prostu kreatyna na mnie nie działa.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
inko chwalona zazwyczaj byla, ja stracilem zaufanie do firmy jak ZMA sprzedawala pod postaciom tlenkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kiedyś inko miała bardzo dobre opinie nie wiem jak to obecnie wygląda , Activlabu sprawdzony produkt
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
jw w sumie nie wiadomo do konca czy jest za co doplacac
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
moim zdaniem nie warto , Activ ma naprawde jakościowo dobre produkty i sprawdzone inna sprawa że to jakieś wielkie różnice nie są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nauczyć się robić przysiad?

Następny temat

Czy to jest skinnyfat?

WHEY premium