SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

DT 34

Temat przeniesiony z 'Dzienniki Juniorów' przez: Remik7
Wysłana -
dobrze jakby obejrzał Cie jakiś dobry fizjoterapeuta
Wysłana -
Żebym nie zapomniał, przy następnym cyklu kreatyny zrobić jednak fazę ładowania.
http://www.sfd.pl/Kreatyna__Czas_wypłukania_jak_dlugi_czas_przerwy_-t703114-s2.html#post-10147060
solaros

ten okres 'wyplukania' trwa 4-5tygodni (mniej weicej)
kto lepiej odczul kreatyne - dluzej u niego bedzie trwala ta faza
kto mniej - krocej

imo - kto nie odczul/lub slabo a nie robil fazy ladowania - kolejnym razem nie sprobuje zrobic faze ladowania 5x20g (4x5g)
i porownac efekty
sa osoby wlasnie dlatego ze np. nie robia fazy ladowania slaby reaguje - nie jest to regula ale moze tez byc przyczyna
i zeby optymalnie wykorzystac dzialanie kreatyny powinno sie jechac minimum 8tygodni

powyzej 12 traci juz to sens- efektywnosc moze spasc
ale nie ma tez sensu np.4 czy 6 tygodni

imo - 8-12tygodni
faza ladowania 5x20g
poznije do konca 5g w DNT + 5/10g w DT przez kolejne ~8tygodni (8-12)
okres 'wyplukania' trwa 4-5tygodni (mniej weicej)

Zmieniony przez - superbilder w dniu 11/8/2017 12:47:51 PM
Wysłana -
Przedwczoraj zrobiłem wspięcia na palce, tyle że nie na maszynie smitha z podkładką i obciążeniem gryf + 40kg, ale bez podkładki z wolną sztangą 70kg (smith był zajęty). Wczoraj wyjątkowo nie miałem zakwasów w łydkach, ale co gorsze wydaje mi się, że czułem ból w karku i plecach. Dziś czuję coś w szyi/karku.
Czyli wychodziłoby, że sam ucisk gryfu na kark/kręgosłup wywołuje ból. Dziwne.
Wysłana -
jak najbardziej, jak przyjmujesz zla pozycje grzbietu i szyi podczas ustawienia gryfu na grzbiecie, bedzie on uciskal i powodowal bol
Wysłana -
superbilder
Przedwczoraj zrobiłem wspięcia na palce, tyle że nie na maszynie smitha z podkładką i obciążeniem gryf + 40kg, ale bez podkładki z wolną sztangą 70kg (smith był zajęty). Wczoraj wyjątkowo nie miałem zakwasów w łydkach, ale co gorsze wydaje mi się, że czułem ból w karku i plecach. Dziś czuję coś w szyi/karku.
Czyli wychodziłoby, że sam ucisk gryfu na kark/kręgosłup wywołuje ból. Dziwne.

to już kolejny raz dolegliwości i nie jest to dziwne tylko trzeba zająć się leczeniem jak nic z tym nie zrobisz to nie licz że samo przejdzie
Wysłana -
Na rehabilitację wybieram się w styczniu.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź