SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
krewetko, tluszczy duzo bo w soku marchwiowo-selerowym Ci dziennik dodal w gratisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dajesz Życzę tak niesamowitych zmian, jak w poprzedniej części

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Obserwuje Powodzenia

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Powodzenia
I jeszcze chciałam dodać, że jesteś niesamowita! Po prostu zmiana ogromna i życzę Tobie spełniania dalszych celów
Będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i miało już nie byc w nowym wątku życzeń powodzenia i innych takich, ale i ja się nie mogę powstrzymac..za co Krewetko serdecznie przepraszam jestem w głebokim podziwie dla Ciebie i Twojego silnego charakteru i będę tu do wpadac i kibicowac !

P O W O D Z E N I A!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Już cicho tam W końcu to zwykła kontynuacja i drepczemy dalej stałym rytmem

Zatem dzień 2 - miska niska, trening siłowy



Miałam po 3 krążki na sztandze i przyprawiłam jedną panią o lekkie zdziwko. Firma sprzątająca siłownię przysłała dzisiaj nową laskę i ta biedna jak mnie zobaczyła ze sztangą na plecach, chyba nie była pewna czy nie ma omamów i tak się oglądała idąc, żeby sprawdzić czy baba, czy może chłop z cyckami, że się potknęła i mało nie zaliczyła parkietu



redcow dzięki, gapa jestem. Tym razem to nie dziennik, tylko mła osobiście. Źle wklepałam wartości. Na produktach na ogół tabelka jest w układzie BWT, a dziennik ma BTW. Staram się o tym pamiętać, bo już raz zrobiłam ten błąd, a tu znów to samo. Ależ z Ciebie detektyw na tropie

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-08 16:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
w przysiadzie masz już 35 kg

Tylko czekać jak Ci inni zaczną odradzać dużych ciężarów, "żebyś niby nie zaczęła wyglądać jak Pudzian"

Am powiedz, co na Twoją przemianę ludzie z siłowni? Są jeszcze tacy, którzy nie okazali sie być sezonowymi leszczykami?

Muszę się wybrać chyba po tę kaczkę do Biedronki, bo widzę, że u Ciebie, to stała część miski

Powiedz, ta makrela w galarecie, to kupne, czy sama robisz?

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Tylko czekać jak Ci inni zaczną odradzać dużych ciężarów, "żebyś niby nie zaczęła wyglądać jak Pudzian"
Tak sobie właśnie pomyślałam, że laska pewnie doszła do tego wniosku widząc mnie z tą sztangą: nic dziwnego że babka taka duża, skoro tak ćwiczy. Powinna jak te chude w drugiej sali na rowerkach jeździć, a nie tutaj z facetami

Są jeszcze tacy, którzy nie okazali sie być sezonowymi leszczykami?
Nie wiem jak wielu, bo zmieniłam godziny na poranne i mało kogo widuję ale są Jeden gość mi się zawaliście podoba. Starszy pan, siwy włos, ale sylwetka wysportowana, krok sprężysty. W lecie przyjeżdża na rolkach, zmienia je na trampki i robi trening, po czym wskakuje w rolki i śmiga do domu.
Jak schudnę też bym chciał rolek spróbować
Na razie boję się żeby się nie kontuzjować jak z tym łokciem, a przy rolkach pewnie bym glebę dość często na początku całowała :/

Makrela niestety kupna. Za galaretą ogólnie nie przepadam, bo to woda, a ja wolę konkret, ale ta wyglądała na bogatą w wypełniacz, a dawno ryb nie jadłam, to się skusiłam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium