SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/DŻ Flourish – to be TRI – start s.6

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies Fit.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Witam ponownie. Po prawie rocznej przerwie. Wracam z podkulonym ogonem z chęcią panowania nad swoim ciałem, żarciem i treningiem.
W szczególności nad treningiem, bo trochę wypadków od poprzedniego dziennika mi się przytrafiło.
Chwilowo mam:
- złamany palec w stopie (ale już na dniach idę na kontrol)
- stłuczone żebra, które bolą bardziej niż złamanie
- szwy na nodze (jutro wyciągane)


Przy tych wszystkich kontuzjach nękał mnie permanentny brak ruchu. Patrząc obiektywnie na stare zdjęcia i wymiary - wiele się nie zmieniło. Ale czuję, że ciało nie jest takie jak wtedy w gazie treningowym. Ze względu na rodzaj kontuzji ostatnio raczej większość czynności oprócz funkcji życiowych mi odpadała Od jutra zacznę jeździć na rolkach, bo to będę mogła - a reszta wprowadzana sukcesywnie

Po co zaczynam dziennik?
Bo chcę na spokojnie wprowadzić organizm w tryb trenowania i wyrobić nawyk trzymania rozkładu zanim wrócę do roboty i będą mnie cisnęły obowiązki.
Tym razem nie ucieknę. Nawet jak się połamię to wypiski z miski będę dawać

Odświeżona ankieta:
Wiek : 25
Waga : 72 kg
Wzrost : 174
Obwód w biuście : 96
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu : 79
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder : 100
Obwód uda w najszerszym miejscu: 59
Obwód łydki : 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: o ile brak kontuzji mi na to pozwala – lubię robić wszystko
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka wszelkiej maści i postaci
Co lubisz jeść na obiad : uwielbiam ryby.... Oprócz tego jestem strasznym mięsożercą.
Co jako przekąskę : owoce, orzechy
Co jako deser : jak wyżej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia dobry (nie licząc kontuzji), miesiąc temu odstawiłam antykoncepcję, miesiączka się jeszcze nie ustabilizowała (wcześniej nigdy nie była regularna)
Stosowane wcześniej diety : Nigdy nie miałam żadnej konkretnej diety, ale odchudzam się całe życie W zeszłym roku zaczynając przygodę z sfd ustawione miałam 2000kcal 130g B / 98g T / 150 g WW. Wpierniczałam jak przykazano ale ciężko m i się było przestawić na ilość.

I tu od razu pytanie: Czy zachowywać taki sam rozkład szczególnie teraz kiedy się mało ruszam?

Zdjęcia:


Łisz mi lak

Zmieniony przez - Flourish w dniu 2013-07-28 15:41:48

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Cześć Flourish.

Zostałaś przeze mnie zapamiętana jako ta która ma z tego wszystkiego niezły fun, a więc baw się dobrze i w zdrowiu Fajne masz podstawy. Do dzieła

edit: ja bym wcinała te 2 koła i obserwowała. Tydzień, dwa i będzie wiadomo

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-07-28 21:43:15

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374

Cukierki: gold omega3, chela-calcium D3, vita-min plus dla kobiet, chela mag B6 forte, garlicin

Przyprawy: sól, pieprz czarny, pieprz cayenne, cynamon, kurkuma, zioła prowansalskie

Warzywa: pomidory, sałata lodowa, brokuły, marchewki, szpinak, cebula, ogórki kiszone




Pozbyłam się szwów, ale zostałam zacięta skalpelem, więc dzisiaj kolejny dzień LB
Dodatkowo ukrop taki, że aż się nic nie chce. Ale nie narzekam - w końcu lato mamy. Przyjdzie ziąb i znowu wszyscy będą jęczeć
Miskę na razie zostawiam jak była.
Dzisiaj z niedoborem węgli, ale nie chce mi się już kombinować, bo obiad upichcony z wczoraj.

Dzięki za powitanie

Zmieniony przez - Flourish w dniu 2013-07-29 13:14:23

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3866
Tak mi się rzuciło w oczy, że stosujesz Vita min plus dla kobiet. Nie wiem czy widziałaś, ale w składzie jest ekstrakt izoflawonów sojowych, a z tego co wiem, to raczej powinnyśmy unikać soi. No chyba, że to coś innego. Choć kiedyś pani w aptece stwierdziła, że jestem za młoda na stosowanie akurat tego preparatu i dała mi zwykły vita min plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Też będę zaglądała!!!
POWODZENIA

Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-07-29 13:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Soi nie jadam i w żarciu unikam. Szczerze - nawet nie wiedziałam że w tych witaminach coś takiego jest. Patrzę na skład i faktycznie. 4mg. Serio? Czy taka dawka jest powodem, żeby zrobić im out?

Oku - paczę tyż na Twoje poczynania. Wysokaś

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3866
Tego co masz zrobić to ja Ci nie powiem, bo kompetencji nie posiadam. Wspomniałam tylko o swoich doświadczeniach z tymi witaminami. Mi babeczka w aptece powiedziała, że ta soja mi może namieszać w hormonach i że mam wziąć zwykłe vita min plus.

Zmieniony przez - Mishkaaa w dniu 2013-07-29 13:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374

Miało być beztreningowo, ale kurier zrobił mi niespodzianke i już dzisiaj dostarczyła zamówionego TRXa FORCE i musiałam przetestować :D
Zrobiona sesja rozgrzewkowa i dzień pierwszy z zapodanego planu z modyfikacjami tak, żebym mogła podołać z tą moją nieszczęsną stopą.

Wrażenia? spływałam potem - nie wiem czy to z wysiłku, czy z gorąca - czy z jednego i drugiego korpus trząsł mi się jak galareta, brzuch boli do teraz a side plank i spiderman push-up to będą moi pogromcy
Zatęskniło mi się za porządnymi rzeźniastymi treningami


Zmieniony przez - Flourish w dniu 2013-07-29 17:05:26

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374

Cukierki: gold omega3, chela-calcium D3, vita-min plus dla kobiet, chela mag B6 forte, garlicin
Przyprawy: sól, pieprz czarny, pieprz cayenne, cynamon, kurkuma, zioła prowansalskie
Warzywa: pomidory, sałata lodowa, brokuły, marchewki, ogórki kiszone, rzodkiewki

Musiałam zmienić miskę, bo moje awokado przy pichceniu obiadu okazało się cięższe niż 100g wywaliłam oliwę z oliwek z sałaty i gra gitara. Chyba

Rolki – 30 min
Przysiady – 50
Jak młoda grecka bogini
A tak na poważnie – to strasznie się cieszę, że w końcu mogłam pooddychać świeżym powietrzem w tempie A po wczorajszym TRX mam zakwas


Zmieniony przez - Flourish w dniu 2013-07-30 12:13:49

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Arcanui - przygotowanie do zawodów

Następny temat

18 latek z bardzo dużą motywacją

WHEY premium