SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRĘTWIENIE REKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie mam problem od jakiegoś czasu nie moge sobie poradzic z drętwieniem ręki , tzn. często drętwieją mi palce najmniejsze dłoni a także odczuwam drętwienie w łokciu. I tylko w jednej ręce.
Czym to może być spowodowane?
Aha jeszcze jedno, u tej samej ręki występuje czesto ból barku, może to jest od tego?
Doradźcie mi co zrobić.
Pozdrawiam.
DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
nie wiem - idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może uszkodziłeś sobie jakiś mały nerw. Lepiej zrób tak jak twierdzi dyq.

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do jakiego lekarza powinienem sie udać?
DJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Do ogólnego, dopiero on skieruje Cię do specjalisty - taka reforma służby zdrowia

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do dobrego lekarza ortopedy - prywatnie.
Ogolny Cie pewnie sam zacznie leczyc...

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Jeśli już wybierasz się do specjalisty do do neurologa.Prawdopodobnie masz uszkodzony jakiś staw,który naciska na nerwy i stąd to zdrętwienie.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ja to mam czesto dretwienie miejsca na plecach w okolicah lopatki. tez bede musail z tym pojsc do lekarza ale jakos to odwlekam

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze to byc spodowowane niedokrwieniem palcow, tzn czyli kiedy je przyciskasz do np. sztangielki, ciezar powoduje ze krew nie doplywa do koncowek palcow, powinienes wybrac sie do lekarza lub zmienic cwiczenie jakie wykonujesz (ja musialem zmienic ulozenie nog w podciagania drazka do karku, poniewaz przygniatalem je i dretwialy mi palce u stop)

"Life is brutal and sometimes kopen w dupen"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3108
Wskutek urazu stawu barkowego mógł wystąpić u Ciebie ucisk na nerw lub jego stan zapalny. Nerw łokciowy jest jednym z trzech głównych nerwów przebiegających przez rękę. Tymczasem maść przeciwzapalna, np. Naproxen, ale koniecznie zwróć się do lekarza. Nikt Cię diagnozować przez internet nie będzie.



JACEK

JACEK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na lawce vs. przysiady.

Następny temat

Maska tlenowa

Wiecej