SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO WSZYSTKICH nowych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Panowie, rozumiem, że chcecie zwiększać swoje wymiary, siłę, jakość mięśni. Można dawać rady jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia, ale musicie wiedzieć jedno:

Większość z was chce mieć naprawdę dobry przyrost, i mówi, że np. 5cm w ręce przez rok to mało, w klacie 10, to mało itp. Nie wiem czego oczekujecie???? Jakiegoś cudownego ćwiczenia, gdzie masa wam eksploduje? NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO. Jeszcze na temat poszczególnych grup mięśniowych: Podstawowe ćwiczenia są przedstawione na stronie głównej i zaznaczam - to dobre ćwiczenia. Rozwalają mnie teksty pisane już 1000 razy w stylu: program biceps, klata, barki, boli mnie łokieć. POWTARZAM: nie ma cudownych ćwiczeń!!!!!

Nie wiem, ale Mateo powinien zrobić jakieś ogłoszenie przed wejściem na dział Trening w stylu "pogrzeb w archiwum i na stronie głównej" a wszystko dużą literą.



Pozdrowienia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ciekawa polemika. MAcie rację co do braku cierpliwości. dodałbym jednak jeden ważny szczegół. Jestem pewien, że wiele do myslenia dałaby przeprowadzona ankieta co do wieku piszących owych niecierpliwych. Często piszą to bardzo młodzi ludzie 15-18 lat, którzy wzięli się za ciężary i myśleli, że w przeciągu kilku tygodni bedą mieli rozmiary Ronniego Colemana. Gazety też w tym nie pomagają. Zobaczcie ile to materiałów jest tak właśnie tytułowanych: "Klata jak szafa w 6 tygodni" itd. Ludzie ćwiczą i dziwią się, że nie ma rezultatów, potem sięgają po koksy i tak to idzie. Najłatwiej pójść na łatwiznę i napisaćpytanie na forum. Tutaj uzyskuje się(lub nie) jasne i klarowne odpowiedzi. Na stronie głównej trzeba poszukać, a to widocznie niektórym sprawia problem.

Pozdrawiam

Tex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
i jeszcze jedno: Możemy Wam pomóc w doborze ćwiczeń, treningu, techniki, rad ogólnych, ale nie ma ćwiczenia, takiego, że za rok będziesz wyglądał jak Arnold.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Święte słowa Dyq, i jeszcze słowo ode mnie. Dyq napisał to między wierszami a ja chciałbym Wam wszystkim powiedzieć, że przyzwoite rezultaty osiaga się na przestrzeni 2-3 lat. Wówczas dynamika przyrostu jest największa i najbardziej zadowalajaca. Wyniki dobre po przekroczeniu pewnego pułapu tj. powiedzmy 43 cm w bicepsie i 120 w klatce uzyskać jest naprawdę ciężko i człowiek trenujący na sucho cieszy się jak uzyska 5 mm przyrostu na miesiąc a często i to jest mało osiągalne.
Kulturystyka, pomimo różnych wspomagaczy - to zajęcie dla ludzi cierpliwych.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
nie ma Lukxa,więc ja go wyręczę: AMEN!

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
TAK święte słowa. Ostatnio coraz częściej wszyscy nowi idą po "najmniejszej lini oproru" wejda nie poszukaja w archiwum tylko od razu pytaja. A nieraz na pytanie które zadali jest odpowiedż 3 posty niżej :((.
Po to jest wyszukiwarka postów żeby z niej korzystać.I potem dziwota że jak się wchodzi na post w stylu "jakie ćwiczenia na biceps" to sa tam 3-4 odpowiedzi i to przeważnie samych nowych którzy sami sobie udzielają rad.
Po prostu tym którzy w tym sporcie już troche siedza i dlugo są też na forum nie chce sie odpowiadać 100 raz na to samo!!!.My czesto wkładamy jakiś tam wysiłek intelektualny żeby sie naprodukowac i napisać jakąś sensowną radę więc doceńcie to i zanim zapytacie znów jak i czym mam ćwiczyć zaglądnijcie do archiwum, jest ono tak potężne że już chyba ze 3-4 encyklopedie wiedzy kulturystycznej można by z tego spokojnie złożyć.

Ok to tyle ode mnie

Pozdrawiam

KAIN

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2001-08-29 15:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytało to 80 osób ciekawe ilu nowych .

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Nowy nie jestem. Ale juz troche tu siedze i rzeczywiscie przylaczam sie do pomyslu aby informowac nowych o archiwum :) Ida na latwizne...

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Duck-man, nie chodzi nawet o łatwiznę by zobaczyć co było w archiwum, ale trzeba trochę pomyśleć i wiedzieć że kulturystyka to nie bierki a rezultaty osiąga się po kilkinastu miesiącach a nawet latach ciężkiej pracy.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
W sumie i tak wszystko już było i nie sądzę, żeby pojawił się jakiś nowy, ciekawy temat, więc może zamknie się forum i zamieści link do archiwum?

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Ja wiem oco ci chodzi. Kulturystyka naturalna jaka narazie uprawiam to ciezki orzech... Sam kiedys machalem hantlami po 3 razy dziennie bo wydawalo mi sie ze bede rosnac rosnac.. przekraczajac po raz pierwszy prog silowni juz widzialem swoje wielkie napakowane cialo za.. miesiac dwa :) A moj kumpel patrzac na roznych nawalonych kolesi stwierdzal ze kurde... musze lzej cwiczyc bo nie chce sie napakowac jak oni... Wiem ze wielu jest takich kolesi co mysli ze cwiczac naturalnie beda rosnac wiecznie i o jeden dzien dluzej. Nie ma sie co oszukiwac nie ma cudownych cwiczen itp. Da sie zrobic dobre postepy naturalnie (moje wydaja mi sie niezle) w krotkim czasie.... ale to zalezy od wielu czynnikow. Lecz te efekty to i tak nic co mozna uzyskac w dluzszym czasie... Duzo dluzszym, nie wszyscy wytrzymuja :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Bakfest - nie chodzi o to by odsyłać do linków, ale jeśli olbrzymia baza informacji jest już napisana np. na stronie głównej, to czemu nie chcesz jej przeczytać???

Mi się wydaje, że bardziej powinno odpowiedać się na pytania w stylu "jak mam prowadzić sztangę, jak ułożyć łokcie, jak dobrać obciążenie, czy się pochylić, czy robić pełne wyprosty, czy też nie..."

A nie posty takie jak: "chcę mieć łapę 50cm, klatę lepszą niż x-men, 150 cm w barach, itp..."

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na intymną część ciała :D

Następny temat

Jak prawidłowo oddychać?

WHEY premium