SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO WSZYSTKICH W PYTAJACYCH!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Panowie i panie zajrzyjcie do archiwum zanim zadacie pytanie!. Często sie zdaża że odpowiadamy z kolegami na pytania które były zadane kilka razy w danym tygodniu.

Niby ci pogrubieni i czerwoni sa od tego aby udzielać rad ale jest jedno ale..... Nikt nam za to nie płaci robimy to za free i po jakimś czasie staje sie to monotonne tłuczenie co dzień białko.wegle,serki srerki itp . Potem dziwota że nowo obrani moderatorzy po jakimś czasie zaczynają olewać odpowiedzi bo ileż można truć to samo do znudzenia???

W archiwum było już naprawde wszystko jeśli idzie przynajmniej o podstawy układania diety w różnych okresach i wystarczy zajrzeć i poczytać.

Mi osobiście jeszcze starcza cierpliwości na codzienne czytanie pytań w stylu "ile jeść białka" itp ......ale to może kiedyś sie skończyć

WIEC BARDZO PROSZE ABYŚCIE (zwracam sie do nowych) ZANIM ZAPYTACIE ZAJRZELI DO ARCHIWUM LUB JESLI NAWET NIE PRZEZ WYSZUKIWARKE TO PO PROSTU WYŚWIETLCIE WIECEJ POSTÓW I OBCZAJCIE CZY CZEGOŚ O CO PYTACIE NIE BYŁO PARE DNI WSTECZ!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Odswierzam...
czytam i czytam i nie moge znalezc odp. na nutrujace mnie pytania. To mial byc moj pierwszy post z pytaniami w tym dziale ale trafilem na ten temat i szukam coraz glebiej

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jeszcze jedno nie wiem jak Wy ale ja wchodząc na jakieś forum tematyczne i mając problem , nie robie akcji w stylu -rejestracja zadanie pytanie i czekanie na odp! I reszte mając w dupie.

Wchodze rejestruje sie i szukam w wyszukiwarkach ktore wystepuja na prawie kazdym forum odp na moje pytanie. Jeśli dopiero potem mam jakieś "ale" zadaje nowe pytanie zakładajac topic.

To by było na tylo mówiłem to ja Jarząbek

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Słusznie Kain, ale przydałby się ta uwaga na stronie głównej. Zaraz po rejestracji wyskakuje okienko, w którym wysyłamy artykuły - i nowi tak robią. Sam tak zrobiłem Tekst pojawia się bodajże w szatni i dlatego trzeba stamtąd trochę przenosić tematów. Nie wiem, czy tak jest nadal, ale chyba warto zwrócić też uwagę MaTeO.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ile razy mozna to samo tlumaczyc
wiele
ale wkoncu mozne to sie znudzic
przydalo by sie cos takiego
i moze wyszukiwarke gdzeis na dole strony ???


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
albo od razu linki dieta, kreatyna itd.

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
I tu muszę Kaina poprzeć. Przez powtarzanie w kółko tych samych pytań, dział staje się nudny. Dlatego od pewnego czasu nie zaglądam zbyt często do Odżywiania i Treningu. Po prostu się tam nudzę. Forum z założenia kulturystyczne, a najciekawiej jest w Szatni. Czy to trochę nie dziwne? Pozdrawiam.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najgorzej to chyba jest w suplementacji, non stop dibencozide gowno...

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Cool reklama w prasie niestety robi swoje heeh

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka smutna prawda ;(

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
hehe nom tak to juz jest
hehe ale co jakos sie ciganie
szczegolnie opdowiadajac na post podobnej tresci 3x na dzien ;D
niejest zle


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
rozpiszcie mi trening,rozpiszcie mi diete-bueee,niedobrze mi sie robi gdy to czytam,wygodni kolesie bardzo i leniwi,a niech poszukaja troche,jest tego pelno.Pozdrw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilosc brzuszkow w jednej serii, ile serii?

Następny temat

DIETA RAZ JESZCZE

WHEY premium