SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO NUTRFARMU - Nowa jakość, skład odżywek?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7633
witam,

od dłuższego czasu jem sporo odżywek marki Olimp. Moją dietę uzupełniają np System Protein 80, 100% Whey Protein Complex czy czasami Profi Whey Mass. Ogólnie jestem zadowolony z wysokiej jakości tych produktów.

Kupiłem ostatnio 100% Whey Protein Complex, smak waniliowy. Od razu spostrzegłem, że konsystencja proszku jest inna, nieco bardziej sypka. Dalej - rozpuszcalność, znacznie polepszona, wręcz idealna. Po wypiciu okazało się, że i smak jakby zmieniony "in plus". No, ale nic, zjadłem całość i zadowolony.

Wczoraj otwieram jednak puszkę 3200g System Protein 80 o smaku bananowym. Znowu proszek jakby bardziej sypki. Rozpuszczalność zmieniona, bez dwuch zdań. Smak wtydaje mi się nieco mniej słodki. Konsystencja po rozpuszceniu - delikatnie kremowa, nieco bardziej płynna.

Jadłem obie te odżywki wiele razy i to całkiem niedawno. Jestem pewien, że obie odżywki, o których mowa mają inną konsystencje, smak i rozpuszczalność, co te kupione kilka miesięcy temu. Fakt, że zmiany wydają się być zdecydowanie na plus, ale jako, że jem sporo Waszych produktów, chciałbym wiedzieć.

PYTANIE

Czy odżywki Olimpu, w szczególności wspomniane wyżej, mają aktualnie zmianiony skład - ilościowy i/lub jakościowy, czy zmianiono dodatki smakowe, czy może metody produkcji?

Proszę o oficjalną deklarację

pozdrawiam

ps.: czy z Was też czuć plastikowy zapach z tych dużych puszek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7633
generalnie trzeba lać o połowe mnie wody/mleka przy rozpuszcaniu tej samej ilości odzywki co w starszej wersji, żeby nie było piany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
muialem juz wczesniej pisac
zauwazylem ze prolo w foliach tez jakies takie bardziej sypkie niz kiedys , kiedys worki to byly takie klocki a teraz odrazu da sie zauwazyc iz konsystancja prochy w srodku musi byc inna

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7633
jeszcze jakieś 2 czy 3 miesiące temu konsystencja była "bardziej mokra". fakt faktem zmiany poszły na plus, ale chciałbym wiedzieć co zostało zmienione, bo na etykiecie deklarowany jest dokładnie taki sam skład. czy zmiana tkwi z procesach technologicznych produkcji, może inne półprodukty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dobrze ze mam w domu 3kg prolo truskawki i 3kg czeko

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
czy dobrze to sie okaze jak wpadnie Nutri i cos napisze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale ja jeszcze z tego starego rzutu mam

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no wiem
ale to po zmianach moze okazac sie lepsze


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-15 14:35:36

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11795
a moze ktos poprostu przestal walic do glownego zbiornika xd

Zmieniony przez - adam9080 w dniu 2008-05-15 15:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
albo macie wy***ki

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7633
wolał bym nie myśleć, że Olimp dowie się o zmianie od nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Lekko kremowa wręcz BUDYNIOWA konsystencja?
Ostatnio pracownik dostał wymówienie i dodał coś od siebie do jednej partii...

pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANETA W PÓŁFINALE "GWIAZDY TAŃCZĄ NA LODZIE" !!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Dlaczego nie moge nigdzie kupic leucine stak?

WHEY premium