SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO NAJLEPSZYCH !!!! PILNE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
cześć odrazu pisze że wiem iż 850 tabletek sojaprotein to ładnie powiedziawszy nie najlepszy wybór, ale skoro już to mam ( za darmo ) i do tego kreatyne to może jakieś efekty będą i chcałem tu prosić o pmoc jak mam tą "soje..." jeść czy tak jak pisze po 2 razy 10 tabletek dziennie czy nie ? A drugie pytanie to czy warto robić klatke podczas jednego treningu 2 skosy bez ławeczki poziomej, słyszałem że tka najlepiej rozciągne klatke. Wiem że to nie do "suplementów" ale... Zgóry dziękuje za wszystkie odpowiedzi !!!
pozdra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
CZEŚĆ ok wsyzstko gra tylko te 30 gr mam jeść raz dziennie, i czy nie ma to znaczenia czy przed treningiem, czy na pusty zołądek czy na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3584
czee
na Twoim miejscu zjadalbym to bialko po posilkach, by uzupelnic je o dodatkowe bialko.

Kreatyne spozywaj z soczkiem lub woda z cukrem prostym 30 minut przed posilkiem, lub 90 minut po posilku.
jezli masz jej malo, to 5g dziennie,
jezeli masz duzo kasy - zacznij od 5 dni nasycania (4x5g dziennie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak miałem sojaprotein to jadłem po 10 tabletek 4 razy w ciagu dnia czyli łacznie 40 na dzień i łączyłem to z kreatyną olimpu.

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie myslcie skad producent moze wiedzic ile gram macie tego jesc skoro nie zna waszej diety?policz ile Ci gram brakuje do 2g/kg i uzupelnij niedobor ale nie przesadzaj z dawkami bo to bialko roslinne(choc np gochan jest wegetarianinem a wyniki ma calkiem calkiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyniki można mieć całkiem całkiem od walenia koksu ale nie koniecznie a to że sie jest wegeterianinem to w niczym nie przeszkadza.

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie,ze bycie wegetarianinem przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
cześć Panowie ale jak mam ją jeść ( kreatyne wiem jak ) i co z tą klatką ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA BYM CI ODRADZIŁ Z TYMI 2SKOSAMI NA JEDNYM TRENINGU LEPSZA BEDZIE POZIOMA1 I SKOS

ROGAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spytaj sie w dziale trening mihail napewno ci fachowo odpowie,mysle,ze mozesz robic dwa skosy jak tylko masz sile,pamietaj,zeby zmieniac trening co6-10tygodni,bo miesnie nie lubia monotonii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a bialko,kiedy chesz po trenigu i przed snemraczej nie polecam(soja)nos przy sobie i jak jestes poza domem a nie masz co zjesc to wtedy wcinaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
OK ALE JAKIE DAWKI ? TAM PISZE 2/3 RAZ YDZIENNIE PO 5/10 TABLETEK TAK MAM JEŚĆ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos lepsze niz l-karnityna

Następny temat

co sie dzieje???

WHEY premium