SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO KUMATYCH GOŚC-pilne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
witam jestem zapaleńcem sportów siłowych z 4 letnim starzem robię dobre wyniki zdecydowałem się na start w zawodach ts w tym roku dotychczas jechałem na cyklach kreatynowych i było ok jednak potrzebuję kopa i nowych bodzców kreatyna już tak na mnie nie działa proszę o poradę tylko jakąś konstruktywną i zdecydowanie zwracam się do tej rozgarniętej części dzieciaki co ćwiczyły rok niech się nie wypowaidają dzięki z góry dla wszystkich i pozdrawuiam

LIFT!!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
fu zarzuce jedną z tych zabawek o których pisałeś dziś zrobiłem trening na zwykłym estrze tak jak pisałem i power był więc idę dobrą drogą wiecie nie ma co przeciągać tematu w nieskończoność dzięki przedewszystkim tobie fu za konstruktywną poradę wporządku gościu jesteś i życzę żeby twoja wiedza w dziedzinie suplementacji zaprowadziła cię daleko napewno za 2-3 tygodnie wrzucę jedną z twoich magicznych zabawek a tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na forum!
pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

LIFT!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
brales mono/jablczan/ester czy atakowales jakies stacki typu CP/nitro II/Storm/KO/XP itd?? jesli nieb brales stackow to moze bys sprobowal z jakims stackiem szeroki wybor jest na rynku

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Tj. Meganik, jeżeli robiłeś cykle na mono to kup sobie jakiś stack kreatynowy, na rynku jest ich pełno.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mało o sobie napisałeś, trudno cos doradzić...

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
AZRAEL END - określ mniej wiecej jakie stosowałeś cykle by było odniesienie- by wiadomo było czego nie polecać już, by polecić co najlepsze abyś te zawody wygrał/bo tego przecież ci życzę- no i te dzieciaki co ćwiczą dopiero rok napewno także/zresztą każda opinia może coś wnieść i ja bym żadnej z góry nie odrzucał na twoim miejscu/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
hej nie było mnie troche !:) ważne sprawy:) dzięki za reakcje na posta sprawa ze mną jest taka że trenuję trójbój stosunkowo niedługo ale chce szarpnąć się na wynik powyżej 700 kg i szanse są realne tak jak pisałem brałem kreatynę (tylko monohydrat) różnych firm , ale jak to było do przewidzenia przestał działaś tzn. czuję go ale nie taki power jak kiedyś ,co do stacków to o to między innymi pytam bo nie próbowałem nic i nie mam rozeznania pokutuje tu moje przyzwyczajenie do starej dobrej kreatyny jeszcze raz dzięki chłopaki za reakcje na mój post i czekam na dalsze sugestie i wszystkie wezmę pod uwagę
POZDRO DA KUMATYCH!

LIFT!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to stacki konieczne

jak z kasą stoisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
podaj fundusze

jak masz do wydania 800zl +

to klikaj w linka z mojego podpisu i przemysl propozycje cyklu ktory ja przeprowadzilem - niesamowity power

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
mam ester hi teca w tej chwili powiedzcie mi panowie jak działa tylko w praktyce bo to tylko mnie interesuje a co do stacków znajomy polecił mi x-panda ale odpada nie toleruję kofeiny a ona występuje w obu wersjach

LIFT!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie toleruję kofeiny

no to SwoleN, KO, Clout, Vault ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 281
fu patrzyłem na twój zestaw no ładnie zaszalałeś:) wiesz przejżałem skład produktów wszystko jest ok napewno coś z twojejlisty wpadnie do mojego cyklu jak już pisałem mam ester hi teca mam cel pumpa,glutamine hi tec i około 200 g kreatyny multipower planuję zakup carbo plus hi tec

LIFT!!!!!!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brac aby sie przypakowac??? Pomozcie!!!!

Następny temat

Arginina w płynie???

WHEY premium