SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO Dr.Szukały-kawa+kreatyna,czy mozna?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mozna spozywac jednoczesnie kawe(czarna sypana) wraz z kreatyna. Jestem studentem i akurat czasem potrzebuje kawe , ,zaczyna sie sesja...itp..terminy projekty. Dlaczego (i czy wogole) oslabia ona dzialanie kreatyny , bo wszyscy mowia ze oslabia , oslabia , ,ale ja chcialbym uslyszec to od specjalisty potwierdzone jakims fachowem opisem dlaczego tak wlasnie jest.
bo mam male wrazenie ze to jakas nagonka na ta biedna kawe.
dziekuje.


msla
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Kain, masz rację, kofeina pobudza wydzielanie soków trawiennych, wiec u osób z nadwrażliwością przewodyu pokarmowego może działać niekorzystnie. Dlatego dodtek mleka w takich przypadkach wskazany. Między innymi, że kawa dość silnie pobudza wydzielanie soków trawiennych, polecam niekiedy wypicie kawy po obfitym lub cięzkostrawnym posiłku, to pomaga lepiej strawić

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Wybacz, że podczepię się po twój post, ale temat zbliżony i nie chcę zaśmiecać forum...

A jak się sprawy mają z herbatą (zieloną i czerwoną - tylko te pijam)?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, przepraszam, pytanie kierowane jest do Darka, ale w przeciągu ostatnich dni kilkukrotnie odpowiadałem na to pytanie, w innych tematach Forum. Informację o interakcji kofeiny i kreatyny puścił kiedyś Hi-Tech. a Ponieważ, ja nie widziałem w literaturze nigdy podobnych doniesień, poprosiłem ich o wskazanie żródła. Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi...
W tym czasie, pojawiły się preparaty kofeinowo-kreatynowe i, podejrzewam, że hi-techowi chodzilo o ich zdezawuowanie! Teoretycznie, kofeina powinna raczej wspomagać aktywność kreatyny, z uwagi na hamowanie enzymu, fosfodiesterazy, oraz zwiekszanie wrażliwości receptorów insulinowych.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
A co z coprawda nieznacznym, ale zawsze dzialaniem moczopednym kofieiny ? I
dublujacym sie (rowniez coprawdanieznaczym) efektem termogenicznym ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Oj zamiast robic sie madrzejszy to jestem chyba glupszy od przekrecanie tego wszystkiego...ehhh raz mowia tak raz tak.. ehh

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-01-06 21:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Jeżeli miałbym wypowiedzieć swoje zdanie to uważam podobnie jak Sławek. Nigdy nie natknąłem sie na jakieś rzetelne informacje które świadczyły by o niekorzystnych interakcjach miedzy kofeiną a kreatyną. Oczywiście nie dam za to głowy. Mysle ze w tej kwestii powinniście przede wszystkim zaufać Sławkowi, on z pewnością to wnikliwie przesledził

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja też od dawna mówiłem na forum że zapijam kawę kreatyną i jest ok., natomiast jak to wygląda z naukowego punktu widzenia, tego nie wiem

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Eeee, Borsuk, mam podobne wrażenie....

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jeśli ktoś bierze kreatyne z myślą o tym by jak najwiecej nabrac wody to kawa jest tu jakims antagonista bo dziala moczopednie.

W innych przypadkach ja tez nie widze przeciwskazań!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Kain ale przeciez nie pijesz kawy hektolitrami wiec jak sobie strzelisz kawke z rana a pozniej jakas po drugim sniadanku to nie ma problemu
tak mi sie wydaje z tego co tu widze


btw trzeba sprawdzic na sobie i bedzie looz

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ja jestem inny :) zaczalem brac kreatyne 2-3 gramy i bede to ciagnal baaardzo dlugo.
Kawy sobie nie odmawiam choc wole kofeine w tabsach bo nie katuje mi zoladka tak jak kawa!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak urosnąć?

Następny temat

SUPER CENY HMB I KREATYNY/PROMOCJA/

WHEY premium