SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO 666 lub GOCHANA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5363
Zwracam się do was bo wiem,że macie wiedzę w temacie.Mam 21 lat trenuję trójbój siłowy od roku.Mój wynik to 490(150,130,210) w trójboju w kategorii do90.W sporty siłowe bawię się już około 5 lat z przerwami.Brałem już różne suplementy i sądzę,że przyszedł czas na coś "mocniejszego"(Zaznaczam,iż nie stosowałem wcześniej środków dopingujących).Jaki środek zastosować i w jakich dawkach?
Za odpowiedzi z góry dziękuję.Pozdrawiam

Bóg zesłał ich na ziemię by siali terror i zniszczenie.TORCIDA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Nie wiem Spice. Ale nie chodzilo mi o wykrycie wszystkich srodkow. Mialem na mysli ogrom przylapanych zawodnikow ktorzy mniej wiecej wiedza "czego sie spodziewac" na kontroli. Do najlepszych srodkow maja dostep najlepsi - to oczywiste tym bardziej, ze ich kontroluja zawsze a oni i tak sa czysci. Wiec gdyby wiekszosc gorszych okazala sie nafaszerowanymi srodkami dopiero co wciagnietymi na liste antydopingowa - czyli najnowszysmi cudami techniki medycznej to i czystosc tych lepszych od nich poddana by zostala w watpliwosc. Taka "czystka" bylaby jak krach na gieldzie. Laczylaby sie z zakonczeniem wielu karier i jednoczesnie z upodleniem wizerunku wielu sponsorow, a tu juz w gre wchodza przepychanki prawne i wielkie pieniadze. Nie jestesmy w stanie okreslic czy komisja antydopingowa nie jest w stanie czegos wykryc, czy po prostu "nie wypada" jej tego zrobic... Watpie w to, ze naukowcy opracowujacy nowe srodki dysponuja wiekszymi zasobami wiedzy, sprzetu i finansow od organizacji zwalczajacych doping, ktore dostaja olbrzymie dotacje i dysponuja fantastycznym sprzetem. Przeciez strategia rozwoju badan antydopingowych nie moze byc tylko i wylacznie wykrywanie nowych form dopingu - czyli tylko pogon i wciaganie nowych srodkow na liste ale rowniez przewidywanie nowych form niedozwolonego wspomagania! Rozwazajac dalej mozna by zadac pytanie : Czy to czasem nie oni opracowuja coraz nowsze metody dopingu i srodki ktore po jakims czasie "zaczna wykrywac" ? To temat na osobny dzial a do dyskusji pewnie przylaczyloby sie wielu zainteresowanych...

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5363
Haha witam nie zaglądałem nigdy do twojego profilu.Nie wiedziałem,że masz aż taką wiedzę na ten temat(znawca w dziale)-nie poznaję kolegi:).To ja tu po poradę na forum a wystarczyło podejść.W takim razie słucham Guru.Co proponujesz?

Bóg zesłał ich na ziemię by siali terror i zniszczenie.TORCIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Na poczatek zdecydowanie wystarczy Ci 50-60 tabl metanabolu. Przy dobieraniu cykli kieruj sie zawsze wykrywaniem srodkow przez testy antydopingowe. Zakladam ze masz wplanach starty w powazniejszych zawodach. Pierwsy cykl mozesz zrobic na 5 tyg.
1. 1m
2. 1m
3. 2m
4. 2m
5. 1m
Na koniec cyklu kreatyna. Pamietaj aby dostarczac organizmowi odpowiednie ilosci bialka i weglowodanow i tluszczy .

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5363
Z góry dziękuję za odpowiedz.Co się ma kreatyny to ile gram dziennie?Słyszałem że odpowiednia dawka to od 5-10 gram.Metanabol oczywiście polski? Jeszcze raz dziękuję.Pozdrawiam

Bóg zesłał ich na ziemię by siali terror i zniszczenie.TORCIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jedna rozpiske (i bardzo madra rade) juz masz. Pozwol, ze moja wiedza podziele sie z Toba dopiero za kilka dni, kiedy znow rozpoczniemy wspolne treningi - nie chcial bym zdradzac wszystkich szczegolow publicznie. Narazie uzbroj sie w cierpliwosc ... i zacznij juz zbierac kase na naprawde dobre "suplementy" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Rozna sa szkoly brania kreatyne. Ja nie zchodz niezej niz 3x5g dziennie.
Metan moze byc polski lub ruski wersja prod. Bioreaktor.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5363
Tak w ogóle to kiedy siłownię otworzą?Byłem tam ostatnio,maszyny poprzestawiane i okna wymienili.Czekam na konsultację w sprawie "suplementów".Pozdro

Bóg zesłał ich na ziemię by siali terror i zniszczenie.TORCIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5363
Oczywiście macie po sogu.Dzięki.Pozdro

Bóg zesłał ich na ziemię by siali terror i zniszczenie.TORCIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Silownie powinni otworzyc na poczatku pazdziernika, takze niewiele dni juz zostalo ... ale dobra - konczmy juz ten temat, bo niepotrzebnie zasmiecamy dzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 5 latach treningu masz tylko takie wyniki ? ja takie osiągnąłem po roku



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Jesli masz zamiar startowac - pamietaj, ze po stosowaniu metanabolu stosunek t-e wraca do normy po okolo 2-3tyg ale metebolity tego leku sa wykrywalne do pol roku wiec zaplanuj cykl tak by moc zawsze powiedziec "Bylem poddawany testom antydopingowym na kazdych zawodach i zaden z tych testow nie dal pozytywnego wyniku czyli nie udowodnil ich stosowania przeze mnie" ;)

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argentyńska Deca?

Następny temat

Nowe recepty?

Wiecej