SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING W BOKSIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
wy naprawde macie jakas blokade na mozgu zadnego bana nie dostalem probujac zrozumiec twoje myslenie dochodze do wniosku iz wedlug ciebie nie istnieja NOWI uzytkownicy no coz... bez komentarza

dobra sory rozumiem pytac moga tylko specjalisci - glupota ludzka nie zna granic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
...poza tym sugerujesz ze ci nie odpowiedzialem.Wiec nie potrafisz czytac.A to ze sobie zazartowalem to cie bardzo urazilo i plakales troche w pokoju tak?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
Do rezun
a ty to uzywajac slowa "prosze" zarzadzasz? jesli tak to maks czym bedziesz zarzadzal to miotla po podlodze... domyslam sie ze to i tak cos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
no tak za odpowiedz sog a nie chodzi mi o to czy plakalem czy nie ale razi mnie to ze w polowie postow sa tylko odpowiedzi typu nic nie wiesz wiec nie pytaj lub jestes nowy nie masz prawa pytac napewno rozumiesz o co mi chodzi nie mialem na celu ani nikogo obrazac ani nic w tym stylu tylko zwrocic uwage na to ze podchodzac do pytan powaznie poziom i wartosc dzialu rosnie... a o to chyba wszystkim tu chodzi chyba ze jestem w bledzie wtedy sory dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
masz racje
trzeba tu zrobic porzadek
albo na temat albo morda na kubel
chcesz moda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
A czy nie napisałem juz wyzej ze to był zart?Wiesz po co niektorzy wstawiaja tego emota? ---->

Gdybys rozpisał bardziej ile trenujesz, jaka masz diete, przebyte kuracje to mysle ze wiecej osob zwrociloby uwage na ten post.Moze ciezko ci bedzie to zrozumiec ale takie pytania jak twoje pojawiaja sie co 15 minut i ludzie juz tak piszą z nudow.Pol serio pol zartem.Chociarz moze w calosci zartem Wiem ze moze ci sie to nie podobac ale coz, swiata sam nie zmienisz na lepsze.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
e-lite mogles po mnie napisac posta...





hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
to pytanie pewnie ironiczne szczerze to nawet nie wiem co to i mam do tego prawo bo kazdy specjalista tu i ekspert przychodzac tu poraz pierwszy pewnie tego nie wiedzial wkoncu pytac tzn wiedziec wiec pytam co to a wtedy powiem czy chce:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez decadeuko za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
a wiec tak przygoda z silownia zaczela sie w wieku 15 lat teraz mam 22
koksy w moim treningu pojawily sie po 3 latach
najpierw byla to omka+metka jak dobrze pamietam 10amp+100tabl
potem jeszcze raz to samo az wkoncu zrozumialem ze to najwiekszy syf
i nast kuracja to 10deca+10Testa prolongatum 100mg/1ml+10 wino
ostatnia kuracja byla przed wakacjami bylo to 15deca kupionej w grecji w porownaniu z ta kupiona w polsce niebo a ziemia +20 wino
w 2 ostatnich dopiero zrozumialem jak wazne jest odblokowanie czego nie zrbilem w 2 pierwszych waze teraz 93 kg mam 183 cm wzrostu boks trenuje od czerwca 2004 mam swiadomosc ze to krotko i za wczesnie moze jeszcze na myslenie o dopingu ale pytam glownie w celach poznawczych coz wiedzy nigdy za wiele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za tabsy ??

Następny temat

JAK SERCE PO TYM CYKLU???

Wiecej