SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOMOWE SPOSOBY NA ŁADNY WYGLĄD :]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisze tu kilka rzeczy jakieś maseczki etc., które można zrobić z rzeczy,które przeważnie zawsze są w domu ładny wygląd-szybko i tanio
--> rozszerzone naczynka
jeśli masz skłonności do rozszerzania sie naczynek krwionośnych(pajączków)na policzkach albo nosie,powinieneś stosować zimne okłady z odwaru rumianku albo szałwii.w swoim codziennym jadłospisie powienieneś też umieścić cytryny. rutyna (wit P),znajdująca sie w cytrusach i współwystępujaca z wit.C działa obkurczająco na rozszerzone naczynka
--> napój piękności
stary,wypróbowany środek na regenerację skóry i usuniecie zniej zanieczyszczeń: co rano wypijaj na czczo szklankę wystałej wody z sokiem wyciśniętym z połówki cytryny.trzytygodniowa kuracja przywraca skórze świeży,estetyczny wygląd
--> elastyczna skóra
maseczka z banana jest dobrym środkiem na wiotczejącą skóre:rozgnieć mocno dojrzałego banana,wymieszaj go z olejkiem migdałowym,nałóż grubą warstwę papki i przykryj goracym okładem.im dłuższy czas działania,tym lepszy skutek
--> mleko pielęgnuje
Twoja skóra "odpocznie"i zregeneruje sie,jeśli wlejesz do wody do kąpieli trochę mleka albo jogurtu
--> miód i twaróg
maseczka ta ujędrnia i wygładza cerę,nadaje jej też różowy odcień:1 łyzkę miodu rozpuśc w 3 łyżkach ciepłej wody i zamieszaj z chudym twarożkiem (pół opakowania).nałóż grubą warstwe papki na twarz,szyję i dekolt.po 20 minutach zeskrob papke łyzką,a zaschnięte resztki zmyj letnią woda
--> peeling
z otrebów pszennych;otręby doskonale nadają się do scierania zrogowaciałego naskórka.jesli raz w tygodniu przeprowadzisz taki zabieg,skóra będzie porównywalnie gładsza
-->pory
pod wpływem soku z ogórka zwężają się pory.obłóż twarz na kilka minut plasterkami ogórka.najwęcej witamin występuje tuz pod skórką,warto więc je również wykorzystać do pielęgnacji cery.poza tym sok z ogórka wygładza szorstka skórę dłoni,rozjaśnia plamy barwnikowe i piegi
-->piękne wargi
za każdym razem gdy smarujesz twarz kremem,pamiętaj też o pilęgnacji skóry na wargach.od czasu do czasu wysmaruj wargi miodem i zetrzyj go po ok.10 minutach
-->opuchniete oczy
jeśli w luźnej tkance łącznej pod oczami nadmiernie gromadzi się woda,stosuj kompresy z rumianku albo czarnej herbaty.nie powinno się tez spać płasko a na lekkim podwyższeniu
-->wilgotne dłonie
kąpiele rąk w zimnej wodzie z octem,w odwarze z szałwii,tymianku,albo kory dębowej i okłady z zasadowego octanu glinu (płynu Burowa) skutecznie pomagają pozbyć się wilgoci z rąk

***
dopisze tu jeszcze inne rzeczy,teraz chce mi się spać i nie mam siły jeśli znacie jakieś ciekawe maseczki etc. to piszcze stworzymy sportową książkę kosmetyczną
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze cos sie znajdzie Ale poczekam najpierw na Twoje pozostale przepisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
To ja dodam od siebie peeling z kawy mielonej, swietny na wygladzenie dloni. Ja robie na oko: z dwie lyzeczki kawy mielonej mieszam z oliwka albo jakims balsamem, tak zeby mialo to kremowa konsystencje. Dlonie sa po takim peelingu gladkie i rozjasnione, na inne czesci ciala pewnie tez mozna. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Hm to i ja dorzuce cos od siebie. Najpierw właściwości roznych owocow :

- morele lagodza podraznienia cery i wygladzaja

- baklazany i kabaczki rozmiekczaja zbyt sucha, podrazniona skore

- banany nawilzaja i wygladzaja

- porzeczki sciagaja pory i ujedrniaja

- cytryny dzialanie mocno sciagajace ( sok cytrynowy zaszw dodaje się do innych owocow, bo dziala zbyt ostro)

- truskawki nawilzaja i ujedrniaja, tak samo jak maliny

- borowki lekko sciagaja pory

- winogrona nawilzaja, rozmiekczaja naskorek

Maseczka karotenowa czyli z marchweki – dla cery tlustej, zanieczyszczonej wypryskami, bladej i zwiotczalej. A wiec duza i dorodna marchew ucieramy na tarce po czym papke rozprowadzamy na twarzy i zostawiamy na 20 min.

Maseczka z zielonego groszku – o dzialaniu wygladzajacym, skorze tlustej nadaje matowosc. Kilka ugotowanych ziarnek zielonego groszku ugniesc na maczke, dodac dwie lyzeczki swiezej smietany i po wymieszaniu nalozyc na twarz i szyje.


Zmieniony przez - Nicci w dniu 2004-04-08 17:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze coś

PRZESUSZONA CERA:
przesuszoną cerę należy przede wszytkim nawilżyć od wewnątrz pijąc co najmniej 2 litry wody mineralnej (niegazowanej) i zieloną herbate.ważna jest także odpowiednia pielęgnacja.
1:nalezy zalać płatki owsiane gorącym mlekiem i mieszczą,aż powstanie gęsta papka.gdy przestygnie, nałozyć na twarz na 10 min. płatki oczyszczają skórę a mleko działa jak eliksir młodośći,gdyż zawiera sporo witamin, enzymów i minerałów.dzięki temu nawilża i regeneruje cerę.
2:nalezy ubić na sztywną pianę jedno białko,dodac pół łyżeczki płynnego miodu,łyżkę tłustego mleka i dwie łyżeczki soku zwyciśniętej cytryny.nałożyc na kwadrans na twarz i szyję,zmyć ciepłą wodą
3.dla suchej cery wspaniała jest "maseczka" z kiwi:pokrojone w plasterki kiwi kładziemy na twarz na 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
"- banany nawilzaja i wygladzaja " sory za skojarzenie

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
No to ja zdradzę przepis na swój ulubiony, domowy kosmetyk Najlepszy na świecie peeling to gęsta śmietana wymieszana z solą . Proporcje : pół filiżnaki śmietany + około 4 czubate łyżki stołowe soli. Delikatnie masować całe ciało,również stopy (twarz lepiej ominąć, jest to peeling gruboziarnisty). Po wykonanym peelingu dokładnie umyć ciało, najlepiej dziecięcym mydełkiem (bardzo dokładnie żeby uniknąć zapachu śmietany ) Nie znam lepszego peelingu Koniecznie spróbujcie - rewelacja!!! Stosować raz na dwa tygodnie.





Zmieniony przez - Dione w dniu 2004-05-07 11:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
Przepis na peeling:) oliwke z oliwek wymieszać z cukrem. Co prawda ostatnio cukier jest w cenie ale jak ktoś ma zapasy...:)
2

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4788
JAk czesto stosuje sie takie maseczki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Ja stosuję piling z kawy, ewentualnie groboziarnistej soli. Ostatnio odkryłam również olej kokosowy. Używam go do włosów i na twarz (jako maseczkę na noc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55
Ja mam fajny przepis na peeling na twarz, wystarczy trochę miodu, cukru i kaszy mannej. Wszystko wymieszać i delikatnie wcierać w skórę. Zostawić na 3 minuty i spłukać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krem do gholenia

Następny temat

hmmmm....

WHEY premium