SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBRE MLEKO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI,ŻE MLEKO TO PUŁAPKA W POSTACI LAKTOZY,ALE CZY SŁYSZELIŚCIE O MLEKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (W 100 ML TYLKO <0,5G LAKTOZY RESZTA TO MALTODEKSTRYNY ) ,A WIĘC JEST TO MLEKO BARDZO DOBRE W CYKLU ROBIENIA CZYSTEJ MASY .POLECAM CENA ZA LITR TO 2,89 PLN .A SMAK PIERWSZA KLASA TAKI LEKKO SŁODKI PYCHA

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie sa rozkladane na aminokwasy gdyz organizm doroslego czlowieka nie posiada stosownych enzymow a te jak wiemy sa swoiste jesli chodzi o dzialanie. Nie jestem Ci jednak w stanie podac dokladniej "drogi" kazeiny w organizmie. Jesli dotre do artykulu w ktorym bylo to wyjasnione napewno go tutaj wkleje. Jest to jednak mocno dyskusyjna sprawa i na zagranicznych witrynach kulturystycznych mnostwo na ten temat sprzecznych informacji. Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Fabio rzuć jakąs nazwa tego mleczka Bedzie łatwiej szukać

KAIN
"Give me what I want and I will go away"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
O tak, tak - nazwa była by tu wskazana.
Ciekawe.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena podobna do laciatego daj nazwe.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KONIECZNIE CO TO ZA MLEKO

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Witam to mleko produkuje między innymi Maćkowy z Gdańska ,wyróżnia się żółtym kolorem na opakowaniu.
Co do smaku , to dla mnie jest obrzydliwe gdy zmieszałem z odżywką było jeszcze gorzej.
Ale jak wiadomo o gustach a także o smakach się nie dyskutuje
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Te 0,5g jest w 100ml czy 100g ? A reszta-tzn. zawartosc witamin, oraz ilosc bialka jest na takim samym poziomie jak inne mleka?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Widziałem takie mleko dla dzieci z problemem hormonu laktozy i miało ono 0,4 grama cukru mlecznego (laktozy) w 100 ml. Było to mleko 1,5% tłuszczu, białka miało dużo (5 gram na 100 ml). Ale cena (3,20 za 0,5 litra) mnie odstraszyła
Typowych, "dorosłych" mlek niskolaktozowych nie widziałem, więc będę musiał pozwiedzać supermarkety za tym całym Maćkowym :)

BTW. Widziałem coś innego - napój sojowy (chyba Alpro), gdzie głównym hasłem na kartonie było (0% Lactose). Kosztował 6 złociszy za litr, ale jestem prawie pewien (choc nie sprawdziłem dokładnie), że musi jednak zawierać jakieś weglowodany proste (w innej formie niż laktoza).

Przy najblizsżej wycieczcze do Reala powiem dokładnie co i jak.

-----------
A ja się troche pośpieszyłem jak zwykle :)

FABIO : mówisz, że reszta to maltodekstryny, czyli tak czy owak węglowodany proste. Czyli że dla diety KATO tak czy owak takie mleczko nie będzie dobre i będzie jak każdy weglowodan wytrącać z katozy ?

Heh, zamiast pomyśleć to ja utożsamiłem laktozę z ogólna liczbą weglowodanów w mleku.......a mogło byc tak pieknie , chyba że się myle i rzeczywiście tak jest ?




Zmieniony przez - YaroZ w dniu 2002-07-17 13:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Mleko homogenizowane, bez laktozy produkowane jest dla tych wszystkich ktorzy jej nie toleruja i cierpia na dolegliwosci zoladkowe z jej powodu. Na zachodzie istotnie mozna kupic takie w ktorym calosc laktozy zostala zastapiona przez maltodekstryny, jednak u nas laktoze zastepuja innymi cukrami prostymi wiec wychodzi na to samo. Pozatym takie mleko zawsze ma minimum 1,5 g tluszczu a zazwyczja ponad 2 % wiec tak czy tak nie mozna przesadzac. Wiem o tym gdyz po tym jak natknalem sie na takie mleko rok temu w jednym z hipermarketow skontaktowalem sie z producentem i otrzymalem dokladny sklad. Ponadto nie zapominajmy o kazeinie ktora nie jest trawiona i wedruje jako tluszcz podskorny.
Nie pisze tego by kogokolwiek zniechecac ale uwazam ze mleko nie jest NIEZBEDNE w diecie kazdego cwiczacego!

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
witajm!
wszystko OK tylko od kiedy malodekstryny to węglowodany proste ,no chyba że się coś zmieniło w żywieniu a ja jestem zacofany

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Chyba Si2... chodzilo oto, ze on w Polsce widzial tylko mleko, w ktorym laktoze zamieniona innym cukrem prostym, a Ty Fabio twierdzisz ze maltodekstrynami, czy zdradzisz nam wreszcie nazwe tego mleka?

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakiej firmy ryż jecie?

Następny temat

Wewnetrzne strony ud!

Wiecej