SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBOK

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam mały problem kupiłem sobie ostatnio b. ładny doboczek ale kosztował 200zł prawie(Bushi) i teraz mi go szkoda szastać na treningi chcem go mieć na jakieś egzaminy i pokazy! Iteraz problem gdzie można w necie kupić Super Tani dobok???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
heh kiedys tez mialem taki problem, kupilem sobei fajny dobok hayashi i jakistam najtanszy.. efekt jest taki ze ten pierwszy jest juz szary od treningow i zacyzna sie rwac a ten drugi wisi w szafie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1538
sprawdź tutaj:
http://www.maturo.vn.pl/produkty.php?wybr=doboki 

Szybki jak wiatr,/ Spokojny jak las,/
Zachłanny jak ogień,/ Nieruchomy jak góra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Seagal1987 straszne

kurde to tak jak bys sobie kupil mercedesa ale trzymal go na specjalne okazje a na codzien jezdzil trabantem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Zajrzyj tu: http://www.samuraj.canpol.pl

Czasem tanio można cos kupic na Allegro albo po prostu w ciuchlandzie (połowa dzieci w klubie u mnie sobie zakupiła stroje z drugiej ręki za 20-30 zł...).

A swoją szosą - 200 zł za dobok Bushi?? Co to za cudo i z jakiego materiału?? Cena niewiele niższa od niezłego Kwona, a sporo drożej od tańszego modelu Shoguna...

A tak przy okazji - jak macie czas, odwiedźcie nas w niedzielę w Świdniku na Międzynarodowym Pucharze Świdnika...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
BTW - Maturo odradzam. Widziałem parę egzemplarzy tych cudów, szmacą sie w tempie zastraszającym. Chyba że ostatnio jakieś zmiany w materiale wprowadzili (ale nie wydaje mi się...).

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
jaki dobok wybrać kupić (100% bawełny) czy (65% poliester 35% bawełna)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Lepiej mieszankę. Trwalszy, wygodniejszy.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
ok , wielkie dzieki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedż! To konkretny Bushi! Gizmo czuję się zaproszony widziałem wiele twoich filmów są za***...! Dzięki za zaproszenie kiedyś nasza sekcja napewno wybierze się w okolice lublina na jakieś pokazy lub zawody! Bo jest na co u was popatrzeć a my tak w sumie to niedaleko mieszkamy bo jesteśmy sekcją z Hrubieszowa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
A ja polecam dobok firmy top pro - fajny materiał pełen haft i jak na tę jakość dobra cena www.dobok.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai - co na poczatek

Następny temat

dobry podręcznik tai chi dla początkujacych

Wiecej