SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

DNP-protokoły brania

Wysłana -
Panowie kto z was brał dnp? poproszę o wpisy osób które to jadły , nie słyszały czy czytały
nie proszę o rozpiskę bo zarys mam ,lecz interesuje mnie jak to wyglądało w praktyce
ja planuje 4 dni po 125 mg aby zobaczyć jak organizm zareaguje , bo jak wiadomo dnp się kumuluje
i jak organizm odpowie na ten środek ,jak będzie ok podbijam następnie na 250 mg .
to ma być mini cykl max 3 tyg dawka max 250 mg
będę brał środek ok południa

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-11-08 19:37:50
Wysłana -
Wiele osób marzy o tym, aby zmienić swoją sylwetkę. Z reguły zależy nam na większej masie ciała i uwidocznieniu mięśni, poprawieniu ich jakości a co za tym idzie widocznych mięśni brzucha. Cele te niekiedy są przez niektórych na tyle pożądane, że potrafią oni zrobić wszystko, aby je osiągnąć. Niestety, niekoniecznie skupiając się na ważnych podstawach, a na bardzo niebezpiecznych substancjach.

Do jednej z nich zaliczyć należy popularny herbicyd o nazwie DNP, czyli 2,3-dinitrofenol. Związek ten stosowany był do produkcji materiałów wybuchowych oraz jako pestycyd w rolnictwie. W tej chwili stosowany jest do produkcji barwników oraz w badaniach na zwierzętach na temat fosforylacji oksydacyjnej.

W kształtowaniu sylwetki, a szczególnie w czasie redukcji tkanki tłuszczowej jego stosowanie polega na ogromnym wzroście termogenezy. W badaniach przeprowadzanych na zwierzętach zaobserwowano przyspieszenie metabolizmu o 30-75%. Działanie DNP jest dość długie. Okres półtrwania tego związku wynosi aż 36 godzin. Dlatego też często można usłyszeć o przypadkach śmierci po stosowaniu tego pestycydu. Osoby go przyjmujące nie zdają sobie sprawy z tego, że okres jego działania jest tak długi. Przyjmują kolejne dawki, powodując do znacznego wzrostu temperatury ciała i śmierci. Należy pamiętać o tym, że DNP stosowane nawet w ilościach nie powodujących zgonu powoduję znaczny wzrost wolnych rodników w naszym organizmie, co ma znaczny wpływ na nasze zdrowie w dłuższej perspektywie czasu.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zacznij od 100mg/dzień, najlepiej od połowy tej dawki żeby zobaczyć co tam w ogóle jest.
Wysłana -
no to wrzuce 100 na start
Wysłana -
Ale Ty lecisz mase teraz, to skąd pomysł na dnp..?
Wysłana -
skąd mase , dieta na zero do tego 200 deki 250-375 mixa co 2 dni
0.5 letro week 1/2 cabaseru co 14 dni i 100 mcg t3
Wysłana -
lodzianin1
skąd mase , dieta na zero do tego 200 deki 250-375 mixa co 2 dni
0.5 letro week 1/2 cabaseru co 14 dni i 100 mcg t3

plus ghrp6 i cjc bo zalegały
Wysłana -
To coś poj**ałem cykle, albo na kogoś innego patrzyłem ...zaraz Ci coś skrobne w ukrytym to zajrzyj.
Wysłana -
super
Wysłana -
W ukrytym...???
Tez mnie temat interesuję bo dziś będę juz miał dnp kapsy 125mg i myślałem żeby 2tyg polecieć tylko.
Ogólnie to widzę ze 2mg/kg to jest luksus bez zbytnich sidów, 3mg/kg klepie mocniej ale znośnie od 4mg/kg wzwyż zaczynają się szopki i sajdy.
Oficjalnie dawka smiertelna to 20-30mg/kg ale nieoficjalnie to nawet 60mg/kg
Wysłana -
W co tutaj się gra ...wszyscy mają DNP mam i ja
Wysłana -
Dajcie też trochę;)
Strona 1 z 42
Dodaj odpowiedź