SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

DNP-protokoły brania

Wysłana -
Co do tego dawkowania na noc, bo to kiedys ja ,palnalem, o braniu na noc, bo mi tak wygodnie w widze dostaje sporo wiadomosci czemu, jak ktos bierze 1 caps dziennie to ja wolalem na noc ze wzgledu na zmeczenie, ktore zawsze odczuwam nawet na 200-250mg ed i przy niskich ww nie ma problemu ze snem ani potliwoscia (u mnie) dlatego wrzucam na noc, bo jak daje w dzien to jakis taki zmulony caly dzien chodze, wiec wyjasnione jak ktos bierze wiecej to rozbijac dawke wiadomo.
Wysłana -
A ja Ci powiem że za pierwszym razem miałem dużo większe zmulenie niż teraz i to na 250mg a teraz przez kilka dni leciało 500mg i nie czułem tak mocnego zmulenia jakiego się spodziewałem. Dużo coffy leci to może to mi pomaga albo ślin bo inaczej to nie wiem.

Przyszły tydzień ma być dużo gorsza pogoda, przymrozki i zimne wiatry, temperatura odczuwalna dużo mniej niż naprawdę będzie z tego powodu obniżam dawkę bo jak zostanę przy 500mg to załatwię się na amen przy takiej potliwości i tej paskudnej mroźnej i wietrznej pogodzie.

Tym razem polecę 3tyg a może dłużej zobaczę jak będzie

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 14/01/2018 14:04:18
Wysłana -
U mnie dziś pierwszy dzień bez DNP i węgle UP. Cóż...o chodzeniu w rozpiętej kurtce i cienkiej bluzie mogę już zapomnieć. Przepizgało mnie ostro Teraz niech schodzi ta cholerna woda i myślę, że w sobotę już dam dokładne porównanie przed i po.
Wysłana -
Haha ja od wczoraj to samo, ledwo na siłkę dotarłem i prawie zamarzłem, a tak to w koszulce do sklepu się śmigało
Strona 42 z 42
Dodaj odpowiedź