SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 630240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co do tego dawkowania na noc, bo to kiedys ja ,palnalem, o braniu na noc, bo mi tak wygodnie w widze dostaje sporo wiadomosci czemu, jak ktos bierze 1 caps dziennie to ja wolalem na noc ze wzgledu na zmeczenie, ktore zawsze odczuwam nawet na 200-250mg ed i przy niskich ww nie ma problemu ze snem ani potliwoscia (u mnie) dlatego wrzucam na noc, bo jak daje w dzien to jakis taki zmulony caly dzien chodze, wiec wyjasnione jak ktos bierze wiecej to rozbijac dawke wiadomo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
A ja Ci powiem że za pierwszym razem miałem dużo większe zmulenie niż teraz i to na 250mg a teraz przez kilka dni leciało 500mg i nie czułem tak mocnego zmulenia jakiego się spodziewałem. Dużo coffy leci to może to mi pomaga albo ślin bo inaczej to nie wiem.

Przyszły tydzień ma być dużo gorsza pogoda, przymrozki i zimne wiatry, temperatura odczuwalna dużo mniej niż naprawdę będzie z tego powodu obniżam dawkę bo jak zostanę przy 500mg to załatwię się na amen przy takiej potliwości i tej paskudnej mroźnej i wietrznej pogodzie.

Tym razem polecę 3tyg a może dłużej zobaczę jak będzie


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 14/01/2018 14:04:18
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie dziś pierwszy dzień bez DNP i węgle UP. Cóż...o chodzeniu w rozpiętej kurtce i cienkiej bluzie mogę już zapomnieć. Przepizgało mnie ostro Teraz niech schodzi ta cholerna woda i myślę, że w sobotę już dam dokładne porównanie przed i po.
6

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21417 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Cayek
U mnie dziś pierwszy dzień bez DNP i węgle UP. Cóż...o chodzeniu w rozpiętej kurtce i cienkiej bluzie mogę już zapomnieć. Przepizgało mnie ostro Teraz niech schodzi ta cholerna woda i myślę, że w sobotę już dam dokładne porównanie przed i po.


jak tam?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
o właśnie, Cayek przepadł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52783
Mm jaki podkład lecisz? Wiem że zalecasz zmniejszenia androgenow ale głowa płata figle czy na samym teście nie popali...
1

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
stranger54
Mm jaki podkład lecisz? Wiem że zalecasz zmniejszenia androgenow ale głowa płata figle czy na samym teście nie popali...


Podklady lecialem rozne. Odpowiedz brzmi, nie nie popalisz miesnie, to tylko tymczasowy chuyowy wyglad robi w glowie balagan sie spaliles miesnie, ja nawet na malej dawce wygladam zawsze tak jakbym w zyciu na silowni nie byl, wroci glikogen, zejdzie woda, wtedy zobaczysz czy cos popaliles podklad sam test jak najbardziej, zdrowia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A zapomniałem

Potem dam porównanie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dobra, daje porównanie jak to zlazło po 10 dniach.
Niestety foty na start w kiblu to był błąd bo światło tam jest
takie, że różnice słabo widać, mimo że spaliłem ogrom fatu w te 10 dni.

Pierwszy dzień DNP:




Po 10 dniach:





I 6 dni po odstawieniu DNP:







Jak na 10 dni jestem mega zadowolony.
Obecnie wrażliwość insulinowa i metabolizm są na takim poziomie,
że na High carbie + rotacja oraz 5 treningach siłowych i jedynie 3x HIIT 5 min
smalec schodzi tak szybko, że żyły na brzuchu widać już coraz bardziej
i wyglądam znacznie lepiej niż na tym filmiku.

Do jednocyfrowego BF-a nie zszedłem, ale tak się raczej nie da, zaczynając od 18% bfa

Waga spadła z 90 kg do 82,5 kg
Z pasa prawie 8 cm

No tak by to wyglądało.

A celem jest powrót do tego



Ale na to mam jeszcze 6 miesięcy bez 8 dni
Teraz lecę na spokojnie.

Waga praktycznie taka sama, ale smalec schodzi.
Siłowo również jestem w stanie progresować.

Następna zabawa z DNP pewnie dopiero już w docelowych przygotowaniach na Sopot.








Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-01-23 11:38:49
6

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

WHEY premium