SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DLUGI CYKL-zakonczenie(???)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Interesuje mnie jak powinno wygladac zakonczenie(prowir,clomid)dosc dlugiego cyklu z Mety,Deca i Winstrolu depot?Cykl predstawia sie nastepujaco:
META:2tab/dzien przez pierwsze 30dni cyklu(w sumie 60tabs)
DECA 200-200-400X8-200-200(12tyg;4000mg;20amp)
WINSTROL DEPOT: od 6-13tyg po 150mg/tydz(8tyg;1200;24amp)
Zalezy mi na tym,by organizm pod koniec sierpnia wciaz byl "NA PELNEJ MOCY".Aktualnie jest to czwarty tydzien cyklu(drugi z dawka deci rzedu 400mg)
Jak byloby najlepiej zakonczyc ten cykl?Do dyspozycji:23tabsy prowironu,20tabsow clomidu,co ewentualnie jescze powinno dojsc(jesli konieczne)?
Myslalem nad zastosowaniem prowiru tydzien po ost.strzale deca,czyli w ostatnim tygodniu brania wina.Czy po jednej tabl dziennie(23tabsy)bedzie dobrym rozwiazaniem?kiedy zastosowac clomid?Czy po ost.tabl prowiru?w jakich dawkach(po jednej dziennie przez 20dni?)Prosilbym o ewentualne sugestie co do przerobki w/w cyklu z uwzglednieniem"PELNEJ MOCY"w koncowce sierpnia.
pozdr.


mars

mars

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Bardzo ladny cykl-gratuluje doboru i ilosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Czy ktorys ze zorientowanych w temacie(X-VENOM-X;TED;KING-KONG;LIFTER;MAKU;GOCHAN i inni diswiadczeni[za pominiecie przepraszam,nie sposob wymienic wszystkich])moglby sie pokusic o ocene tego cyklu oraz odpowiedz na nurtujace mnie pytania co do jego zakonczenia?
Czy ewentualnie clen mogby jeszcze cos pomoc?Moze dorzucic jeszcze Therme?badz co badz ma wplyw na wytrzymalosc a jak pisalem zalezy mi by w koncu sierpnia organizm nadal dysponowal wszystkim(sila!!!)co uda sie zdobyc na cyklu.
Jeszcze raz prosze o odpowiedzi.
pozdr.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Dece trzeba bylo zaladowac 400mg od razu, zanim "kopnie" to sa jakies 2 tyg czyli przesuwasz sobie wszystko nie potrzebnie w czasie.
Wino powinienes skonczyc w tym tygodniu co ostatni strzal deci, mety co kotek naplakal, mogl bys wziasc z 4 dziennie.
Oczywiscie silimarol z meta i winem.
Po cyklu jakies 2 tyg po ostatniej dece Clomid z Provironem, clomid pierwszy dzien 150mg a potem po 50 z 20mg Provironu i kreatyne.




Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Dzieki za sugestie.Widzisz poczatek cyklu z deca byl zaplanowany nieco inaczej ale na skutek pewnych okolicznosci(przepadla duza czesc koxu na magazynie)trzeba bylo zaczac tym,co zostalo.Meta rzeczywiscie w skapej ilosci,jest to jednak pierwszy kontakt z tym srodkiem i mial byc jedynie "rozruchem"a nie baza cyklu.Poza tym typ budowy(bez pociec,hehe,dosc gladki)nakazywal ostroznosc przy pierwszym kontakcie z meta.Z tego co piszesz wynika,ze wino nalezy przesunac o tydzien wczesniej i skonczyc rowno z Deca,spotkalem sie jednak z kilkoma sugestiami by wino na takim cyklu ciagnac nieco dluzej od deca.ja przesunalem go jednak glownie dlatego by jak pisalem max zblzyc koniec cyklu do koncowki sierpnia.Zalezy mi na tym by w ostatnim tygodniu sierpnia organizm wciaz dysponowal maximum sily i wytrzymalosci,by jeszcze nie zaczely sie spadki.Aktualnie sylimarol podawany jest razem z meta,mam jednak pytanie czy przy winstrolu(zambon-zastrzyki)jest on konieczny?Piszesz tez by prowiron stosowac jednoczesnie z clomidem,co jeszcze bardziej"skraca"cykl.Jak wtedy bedzie sie przedstawiac sytuacja "silowa".oczywiscie na pierwszym miejscu liczy sie prawidlowosc i skutecznosc zakonczenia cyklu a co za tym idzie prawidlowe odblokowanie wlsnej produkcji test.jak w takim razie zastopowac ewentualny spadek sily i wytrzymalosci by utrzymac MAX do w/w czasu?
Ciekaw tez jestem jakie jest wasze zdanie co do dlugosci cyklu i dawek wymienionych srodkow?(jest to drugi cykl,poprzedni deca 1400mg i Winstrol Depot 20strzalow.Trwal 8tyg,a ostatni strzal deca100mg byl zapodany 13 stycznia)
czekam na opinie pozostalych fachowcow(Ciebie lifter tez)
pozdr

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
????

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Winstrol czy tabsy czy depot jest 17-aa, niech cie nie zmyli to ze jest w zastrzykach bo jest to ta sama substancja co w tabletkach, dlatego sylimarol musowo tym bardziej ze meta juz dokrecasz watrobe.
Pomimo wszystko wzial bym mete przynajmniej 15-20mg dziennie, jak juz uzyc to tak zeby cos przyniosla a nie zeby po prostu brac.
Meta szybko blokuje wiec jak brac to taka ilosc ktora sie "oplaci" w przyrostach a nie tylko dokobie regeneracje po cyklu.
Wino skonczyc wczesniej bo pomimo krazacych opowiesci jest bardziej androgeniczne niz deca sek w tym ze po prostu zadko kto bierze np 400mg wina na tydzien, zeby sie przekonac jak wino moze zablokowac.
A tak konczac wino wczesniej przyspieszysz ewentualna regeneracje, chociarz juz 100mg deci tygodniowo blokuje :( ,dlatego dece brano pod uwage jako meski srodek antykoncepcyjny.
Provironu i Clomidu jez nie "zaliczam" do cyklu, to jest terapia przywracaja produkcje twojego testosteronu a proviron dolkadasz zeby sie lepiej czuc psychicznie na clomidzie i zeby ci wszystko "normalnie" funkcjonowalo zanim clomid sie upora z twoia blokada.
Proviron pomimo ze jest androgenem to nie wplywa na produkcje testy a jesli juz to w bardzo niewielkim stopniu, a juz napewno znikomym przy dawce 20mg dziennie.
Co do dawek to sa ok ale jak juz mowilem lepiej zaczac dece zawsze od poczatku w dawce jaka masz zamiar brac w "szczycie", wytlumaczylem w poprzedniej odpowiedzi dlaczego.
Co do zachowania sily do konca sierpnia to trudno mi powiedziec, bierz kreatyne i dobrze sie odzywiaj, clomid powinien pomoc w odblokowaniu ale czy uda ci sie zachowac wszystko po 6 tygodniach od cyklu jest mi trudno powiedziec, jesli wiedziales ze masz byc w formie na koniec sierpnia to trzeba bylo zaczac cykl pozniej.








Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Ktos jeszcze sie wypowie?

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No cykl porzadny,ale cale wakacje masz z glowy,dlatego ja nigdy nie robie cyklow w latoale w zime,wakacje wg mnie sa od tego zeby poszalec troche,kazdemu sie od zycia nalezy.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Cykl byl zaplanowany tak,by"pelna bomba"wypadla tuz przed tymi moimi nazwijmy to"zawodami">niestety z przyczyn niezaleznych odemnie termin zostal pchniety mocno w przod a cykl byl juz rozpoczety,wiec coz bylo robic?Nie pozostalo nic innego jak maxymalnie go wydluzyc.poczatkowo zaplanowany zostal na 10tyg,dolozylem 2,moze jeszcze dorzuce z1(choc tu raczej sie waham,sklaniam sie by wiecej nie przedluzac).teraz jednak mam dylemat jak wlasnie poukladac go by zachowac ten "MAX"na koniec sierpnia i oczywiscie prawidlowo sie odblokowac.
czekam na opinie pozostalych.
pozdr

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Skoncz ten cykl teraz, odblokuj sie troche, odpocznij do 10 lipca gdzies i zapodaj nowy cykl, po ktorym mozesz wziasc dluzsza przerwe.
Nie ma co panikowac masz czas, na poczatek nowego cyklu mozesz dodac propionicum zeby dac kopa i tyle.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko- proszę o pomoc!!! LIV.52, Undensteron

Następny temat

Co na wyskok?

Wiecej