SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DLA KOBIETY NA RZEŹBĘ!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Ważę już tyle ile chciałam i teraz chciałabym wyrzeźbić górne partie ciała od brzucha po plecy i mam pytanie czy da się to zrobić do lata ,czy hantle 3kg. x2 wystarczą , ile razy w tyg. mam ćwiczyć (robiłabym to w domu) chyba że musi być siłownia , oprócz tego chodzę 3x tyg. na aerobic z hantlami 1kg. czy przybywa masy jak się rzeźbi , i jeszcze jedno co mogę brać z suplementów na rzeźbę dobre dla kobiety.

osa
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Spokojnie zdążysz do lata z wyrzeźbieniem Jedną parą hantli bedzie ci trudno uzyskac wymarzony efekt. Siłownia by sie przydała bo jest tam wiecej sprzętu ale poćwicz do Maja (zakładam ze bedzie to odpowiedni trening na rzeźbe + dieta) i jesli nie bedzie efektu który cie bedzie zadowalał to moze wtedy zdecyduj sie na siłownie i ew. jakies spalacze tłuszczu (do Lipca zostana 2 miesiące a przez ten czas duzo moze sie zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z supli to Ci polecam karnityne ok 1-2g 1h przed areobani i dodatkowo fat burnera ( moze byc olimp)
Ćwiczenia z małymi ciezarami raczej poprawia jakośc twoich miesni niz rozbyduja je

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-03-02 17:25:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ile wiem to karnityna i fatbunery są na odchudzanie a ja chcę coś na rzeźbę ,a co z resztą pytań?

osa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakby prawie to samo kolezanko!
Rzezbienie czy wycinanie jak kto woli polega przede wszystkim na redukcji tkanki tłuszczowej ( oraz oczywiscie wykonywania ćwiczen bardziej izolowanych) w celu uzyskania lepszych detali

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-03-02 18:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok! a co z resztą moich pytań ?

osa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
anetta..noto jeshcze troszkoo zlecisz z wagi
Dokładnie tak jak moowi Bull..rzezbienie polega na bardziej extremalnym odtłooszczeniu..i najwazniejsze w tym jest to ze nie mozesz niestety decydowac ,ktoora czesc ciała chcesz bardziej dorzezbic))
to ,ze np niektoorzy zawodnicy posiadaja na zawodach mniej uwidocznione detale na ktoorejs z czesci ciała nie jest wina tkanki tłooszczowej a raczej podskoornej wody..,ktoora z rooznych przyczyn (brak wiedzy,stres,złe ładowanie..etc)tam sie osadza:)

aeroby na czczo,dobra dieta plus suplementy...daja w rzultacie poządany efekt..

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np. green tea i HCA Olimpa bo Bigger zapomniał tego dodać

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Lucek, a czy starsza kobieta może brać T2™ Thyroid Formula Biotestu ?
Co poleciłbyś dla takiej osoby ?

Dodam, że brała ona już ECA (Xenadrine, Zenotrope) poza tym L-karnitynę, Green Tee ... i było ok. Ale chce teraz coś innego ...
Co może spodziewać się po T2 w porównaniu do ECA, które wymieniłem ?


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jeśli jest to stara formuła Biotestu zawierajaca 3;5-diiodo-l-thyronine
to ja odradzam.
Tu juz niedaleka droga od zwykłęgo hormonu Tarczycy a z tym lepiej nie experymentować zwłaszcza w starszym wieku.

Zaraz sprawdze bo mi sie zdaje ze t2 biotestu zawierajace 3;5-diiodo-l-thyronine zostalo zbanowane przez FDA

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Kain, tak T2 to starsza formuła ( skład na 1 caps. 3;5-diiodo-l-thyronine 50 mcg ).

No to czekam na szersze info na ten temat.


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
na razie FDA bada ten produkt.
Ale na bdybuilding sa infa ze ma byc wycofany z sprzedazy (na razie jak widze mozna go kupic bez problemów)

Duzo osób mów ze jesli idzie o thyroid boostery to 3;5-diiodo-l-thyronine nie ma sobie rownych ale dlatego ze to bardzo mała droga miedzy tym a zwyklym hormonem tarczycy.

Dla kulturystów moze i ok ale dla zwyklych osob sie odchudzajacych ja odradzam.
To juz moze byc za duza ingerencja we wlasny system hormonalny.
Lepiej juz kupic bezpieczniejszy gugglubolic dodac tyrozyne i lekkie ECA

...Thermogenics investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o HMB ?

Następny temat

Bardzo dziwne efekty po OVOPOLU !!!!!! (zatrucie ???)

WHEY premium