SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIpy =problem z techniką, jak poradzić sobie z kocim grzbietem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Wita, nie dawno kupiłem sobie poręcze od dipów i strasznie kalecze technike, otóż gdy schodze w dół przesuwam nogi do tyłu by zrobić pompke pod lekkim kątem jednak gdy wykonuje ruch w góre ciało jak by sie wyprostowuje i robie lekką bujanke zauważyłem też że przy tym ćwiczeniu robie koci grzbiet. nie wiem jak sobie poradzić z tym cwieczeniem wcześniej miałem problemy z takimi ćwiczeniami jak pompki diamentowe i podicąganie, ale teraz już spokojnie ogarniam, przy dipach nie porafie dobrze spiąć ciała

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
problem w tym że w momencie jak zaczynasz ruch w górę to robisz lekką bujankę i wtedy nogi z automatu idą w przód,co powoduje powstanie kociego grzbietu. Ruch zaczynaj bez szarpania, bez zrywu. Nogi sztywno+unieruchomione,biodra to samo.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem. Jeżeli bujanie nie jest przesadnie mocne, nic Ci się nie stanie. Wzmocnisz mięśnie i za 4/5 tygodni, po bujaniu nie pozostanie nawet ślad.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gryfy na siłownie

Następny temat

Ćwiczenia w domu(na brzuch)

WHEY premium