SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA REDUKCYJNA?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Ktoś mi powie co robic żeby stosować tzw. dzietę redukcyjną tkanki tłuszczowej? Zakupiłem suplementy: HCA(puszka, 150 kaps.) + Chitosan (puszka, 60 kaps.)? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

>lipa99<
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
no to o 20 najpozniej posilek potreningowy z obcietymi WW, np. 150g kuraka + 50g ryzu brazowego/kaszy gryczanej.

na 1h przed snem (czyli 21-22) posilek bialkowy, zero WW i T

z nabialem musisz sam zbadac, czy Ci lezy na noc, czy lapiesz od tego sadlo. Ja raczej odradzam, szczegolnie na redukcji, ale jak ktos ma szybki metabolizm to moze byc OK.

wiecej:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70778

PS. mam wrazenie, ze juz odpowiadalem na Twoje pytanie o identycznej tresci..

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
zwiekszyc ilosc bialka kosztem ww

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16540
Musisz tak sobie dietke ulozyc zeby byl ujemny bilans kaloryczny no i dodaj do tego jakies aeroby np rowerek (np po treningu albo przed sniadankiem)to wtedy bedzie prawdopodobnie ta redukcja.Zmniejsz liczbe g weglowodanow i jedz ok 2,5gr bialka na kg no i obserwuj jak sie organizm zachowuje.Jak ok to ok a jak nie to kombinuj albo pytaj.No i skoro jush kupiles to co tam kupiles to bierz to, to moze Ci pomoze w tej redukcji tluszczyku.Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
no coz, suplementy raczej dla lasucha, ktoru chce zminimalizowac skutki obzarstwa, ale porady dot. supli - zapraszam do SUPLEMENTACJI

Dietka redukcyjna:

1. wysokobialkowa:
tu masz garsc wskazowek co i jak jesc:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687

2. mozesz tez sprobowac d. tluszczowej, dobre efekty, ale wymagajaca i trudna w utrzymaniu:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=30166

3. dieta monti dla srednio aktywnych, polecam, probowalem:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32949

powodzenia

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158773
wypelnij profil to sie zobaczy czy masz duzo do zrzucenia,masz za malo supli ale ja bym proponował lepiej wziasc Herbalean Kaizena albo cos innego na Eca , napisz wiecej o sobie ile lat itd. aha no i dieta to podstawa :)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! A co myślicie o FAT BURNERZE? Mam podobny problem i zastanawiam się nad kupnem tego suplementu, już nie raz pisałem taki post, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Cze jest to coś dobrego, a nie kolejy pic na wodę? Mam 16 lat, ćwiczę siłowo i karate, mam ok. 180 cm wzrostu i 84 kg wagi, szukam czegoś CO MI NIE ZASZKODZI!!! Czy jest to dobry pomysł?

Wszystko to sprawa wyboru.
Wróciłem z obozu zimowego KK, gdzie zdałem na 10 KYU Mój następny cel, zdać na 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158773
To bedzie dobry pomysl hitec ma jak sie nie myle w rozsandej cenie fat burnera:)
nie zaszkodzi tobie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
fat burner nie zastapi diety i aerobow, tylko ja wspomoze.

popytaj w SUPLEMENTACJI

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile po tym schudliście, czy trzeba przy tym ćwiczyć, byc na jakiejś specjalnej diecie i CZY NIE MA TO ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH?

Wszystko to sprawa wyboru.
Wróciłem z obozu zimowego KK, gdzie zdałem na 10 KYU Mój następny cel, zdać na 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158773
Macff napisal wyraznie "fat burner nie zastapi diety i aerobow, tylko ja wspomoze"
a co do diety to dobra bedzie wysokobialkowa ,poczytaj w archiwum duzo tego jest

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
kufa! jeszcze raz!

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687

przeciez jest w tym poscie, wystarczy przeczytac od poczatku!

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sexy - zgrabna pupa

Następny temat

czekolada vs bezy

WHEY premium