SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA REDUKCJE. DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9727

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

70kg

Wzrost

185cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 15-20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Od poniedziałku zaczynam ćwiczyć na siłowni, lecz chciałbym zacząć z dietą oraz suplementacją, będzie to FBW 3x w tyg oraz HIIT (30-45min) 3x w tyg w dni nietreningowe

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Póki co sportów nie uprawiam, plan jakim będę trenować to FBW 3x w tyg po około 1-2h, sprzęt którym dysponuje to ławeczka, sztanga prosta i łamana, sporo obciążenia, hantle, modlitewnik oraz drążek

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy wcześniej nie stosowałem diety, od kilku dni nie jem słodyczy, piję tylko wodę, oraz czekam za wypowiedzą profesjonalistów, doświadczonych osób co do mojej diety oraz suplementacji by zacząć w 100% ćwiczyć na siłowni.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry, nie piję nie palę, kondycja póki co nie jest wybitna, ale będę to nadrabiał.

Stosowana lub planowana suplementacja

Od poniedziałku, czyli wtedy kiedy zacznę ćwiczyć będę stosował Jabłczan kreatyny, białko WPC oraz omega-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
40g siemia to nie jest za dużo, a taka porcja po konwersji daje nam 450mg EPA/DHA. Oczywiście należy urozmaicać, niemniej to jedne z najtańszych źródeł roślinnych o3.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-21 11:55:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie jedzenie w podróż?

Następny temat

Redukcja - dieta do oceny

WHEY premium