SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA REDUKCJE. DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9700

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

70kg

Wzrost

185cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 15-20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Od poniedziałku zaczynam ćwiczyć na siłowni, lecz chciałbym zacząć z dietą oraz suplementacją, będzie to FBW 3x w tyg oraz HIIT (30-45min) 3x w tyg w dni nietreningowe

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Póki co sportów nie uprawiam, plan jakim będę trenować to FBW 3x w tyg po około 1-2h, sprzęt którym dysponuje to ławeczka, sztanga prosta i łamana, sporo obciążenia, hantle, modlitewnik oraz drążek

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nigdy wcześniej nie stosowałem diety, od kilku dni nie jem słodyczy, piję tylko wodę, oraz czekam za wypowiedzą profesjonalistów, doświadczonych osób co do mojej diety oraz suplementacji by zacząć w 100% ćwiczyć na siłowni.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry, nie piję nie palę, kondycja póki co nie jest wybitna, ale będę to nadrabiał.

Stosowana lub planowana suplementacja

Od poniedziałku, czyli wtedy kiedy zacznę ćwiczyć będę stosował Jabłczan kreatyny, białko WPC oraz omega-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ustalasz sobie. Minimum to 1 g. Jedni wolą mieć więcej ww, inni mniej. Jeśli wolisz więcej - tłuszcze trzymasz niżej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Dobra, jeszcze mam pytanie czy wg Was ta dieta jest słaba ze względu tych dwóch bułek, sera i salami, czy coś jeszcze musze zmienić? Jeszcze dorzuce do posiłku potreningowego jakies warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Bułki, salami, suszone owoce, odtłuszczony nabiał do eliminacji. Występują niedobory żywieniowe na poziomie potasu, magnezu, wapnia.. warto wzbogacić swoją dietę o omega-3, zarówno roślinne ALA jak i zwierzęce DHA i EPA. Produkty w Twojej diecie charakteryzują się niską gęstością odżywczą, dodatkowo posiłki są monotonne. Należy zrewidować dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Jeśli zakupie suplement omega 3 to nie wystarczy? Jesli chodzi o twaróg, zamienie go na półtłusty, salami i owoce suszone wyeliminuje. A czy jeśli zostawie te dwie bułki to będę miał jakiś gorszy progress czy co? Przecież czytam na forach ze pieczywo razowe jest dozwolone w diecie redukcyjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Jak zjesz od czasu do czasu bułkę pełnoziarnista to napewno tragedii nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Uwzględnij zalecane poprawki i wrzuć jeszcze raz rozpiskę. Najlepiej kilka dni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Kilka dni czego? A nową rozpiske wrzucic w odp do tego postu czy zrobić nowy temat? Co do tych bułek jeśli z kolacji jedną wyrzuce i będę miał tylko na drugie śniadanie to jakoś to przejdzie jak codzienne będę tak jadł?


Zmieniony przez - HyceK w dniu 2018-05-12 21:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kilka dni diety. Nie można jeść codziennie tak samo. Niezbędne jest urozmaicenie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Powie ktoś czy dobrze to w końcu obliczyłem? https://imageshack.com/a/img922/2313/MtYFU7.png
Oczywiście jeszcze -300 kcal do redukcji


Zmieniony przez - HyceK w dniu 2018-05-13 09:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wydaje sie okey

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie jedzenie w podróż?

WHEY premium