SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASĘ DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6338
Na jedzeniu jogurcików, serków itp daleko nie zajdziesz. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się bronią przed tym mięsem? Do tego za mało zdrowych tłuszczy, olej kokosowy zamiast słonecznikowego. Poczytaj o podstawach układania diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12007
Na jedzeniu jakich jogurcików? 2 serki wiejskie nazywasz jogurcikami? i od razu od tego "daleko nie zajdę"? Chyba trochę kolego przesadzasz, nie mam zamiaru być kulturystą czy ciul wie kim, dlatego też nie mam zamiaru jeść 100% czystej diety, jesteśmy ludźmi, nie nabijam przykładowo ww chipsami, waflami czy innymi "śmieciami" bo wiem że się uleje jak świnia a nie o to chodzi, dlatego wolę dać troszkę więcej tłuszczy, białka i nabić to w miarę czystym żarciem (*serkami wiejskimi* o których nie znalazłem złej opinii, wiele osób dobija makro takim produktem i jakoś nie słyszałem by jak to nazwałeś "daleko nie zaszli")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Masz 17 lat wiec nie ma co świrować . Najważniejsze to robić wszystko z głowa i umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nabiał masz w każdym posiłku, więc coś w tym jest. Nie jest on złym wyborem. Jednak istotna jest kwestia odpowiedniego urozmaicenia diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12007
Witam, zrobiłem kilka zmian w mojej diecie i co powiecie na coś takiego?





Zmieniony przez - HyceK w dniu 2018-09-16 20:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Według mnie słabo. Mleko, carbo, masło orzechowe, bazowanie na pieczywie, serki słabej jakości, olej słonecznikowy, przetworzony ryż. Większość diety do zmiany.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przy konieczności ograniczenia aktywności fizycznej - suplementacja

Następny temat

Warzywa świeże vs warzywa na patelnię.

WHEY premium