SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASĘ DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Witam, proszę o ocenę mojego planu treningowego na masę. Ogólnie ćwiczę już ponad 2 miesiące lecz byłem na redukcji, co prawda byłem i nadal jestem chudy ale mam ginekomastię i myślałem że redukcja jakoś to zamaskuje, ale nic z tego, teraz chcę ruszyć z masą na pełnej.
Moje zapotrzebowanie:
Utrzymanie wagi: 3110
Aby przytyć: na razie 3300
Białko - 155g
Tłuszcze - 125g (uznałem że 1.8 /1kg mc będzie lepsze niż 1/1.5 ponieważ mam problem z jedzeniem dużej ilości ww, jeśli to zły pomysł to napiszcie)
Węglowodany - 390g

Płeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 68
Wzrost : 185
Aktywność w ciągu dnia : Treningi 3x w tyg, w ciągu roku szkolnego rower dziennie 6-14km
Suplementy: Jabłczan, Omega 3, WPC 80 (chociaż aktualnie białka nie używam bo nie potrzebuję)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Według mnie słabo. Mleko, carbo, masło orzechowe, bazowanie na pieczywie, serki słabej jakości, olej słonecznikowy, przetworzony ryż. Większość diety do zmiany.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Zjadasz w posiłku sam ryz?
Proporcje możesz przyjąć białko 2g ,tłuszcze 1-1,5 i reszta wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
No, przed treningiem. Dorzuciłbym coś jeszcze ale wtedy w makro nie wejdzie... Zapomniałem dopisać ale w dni nietreningowe jem wszystko to samo oprócz tego ryżu, tylko wtedy będę jadł 2900/3000kcal ;/ To co mam zrobić z tym posiłkiem?
A jak zostawię 1.8/1kg mc to coś się stanie? Mam problem jeść więcej węgli.


Zmieniony przez - HyceK w dniu 2018-08-01 18:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
weż sobie zjedz rano pieczywo i 200g wiejskiego a do ryżu dodaj jakieś mięso by byl` ten posiłek zbilansowany
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Posiłki powinny być pełnowartościowe, a nie sam ryż. Jeszcze w dodatku brązowy przed treningiem.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Ten drugi posiłek to tylko przed treningiem, i zamiast brązowego będzie to biały. Ogólnie zmieniłem że na śniadanie będę jadł 1 serek wiejski i te pieczywo, ale do tego ryżu przed treningiem wrzucę drugi serek wiejski, wtedy będzie i białko i węgle.. Tylko nie wiem jak zrobić w dni nietreningowe.. jeść 2 serki na śniadanie a tego ryżu po prostu nie jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Serek to nie jedyne zródło białka . Musisz urozmaicac ;
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
To bezproblemowo, raz zarzucę serek wiejski, raz jajka a czasem kurczaka. A w dni nietreningowe to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tak samo. Bazujesz na zalecanych źródłach składników odżywczych.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12007
Czyli nawet w dni nietreningowe mam jeść tzw. posiłek przedtreningowy byle dobić kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Posiłek zbilansowany a nazywać go możesz jak chcesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przy konieczności ograniczenia aktywności fizycznej - suplementacja

Wiecej