SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DLA MOJEGO CHUDZIELCA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126
BARDZO proszę o jakąs radę lub najlepiej linki, bo musze się wziąc za mojego chlopaka, 22lata 186cm ok 72kg naprawdę ładna budowa, nie szkieletor, ostatnio go zmusiłam do pompek i cwiczen na atlasie, od razu jakie ładne rączki dostał. On potrafi zjeść na śniadanko kilka kanapek, potem ok 13 tradycyjny obiadek (schabowy ziemniaki surowka) kolo 16-17 mc donalds lub kfc, a na wieczor tez pizza, albo jakieś tam powiedzmy kanapki i w ogóle nie tyje...W OGÓLE.Na siłownie go pewnie nie upcham, ale ma w domu rowerek, atlas, zawsze może to jakoś wykorzystać na początek.Ma ładnie zbudowane uda i ręce teraz, ale klata i łydki jak u chłopczyka..Bardzo prosze o radę, dotyczącą diety i odzywek, które pomogłyby mu przytyć i wyglądać trochę mężniej. Będę bardzo wdzięczna!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
Już spieszymy z pomocą. Przybieranie na wadze zależy jedynie od dodatniego bilansu kalorycznego. Zacznijmy od diety:
https://www.sfd.pl/temat173140/ - robimy masę by Qazar
Po przeczytaniu tego artykułu spróbuj napisać dietę i wrzuć ją do poprawek w dziale odzywianie. Do tego trzeba jakiś trening na masę zaplanować. Ale w tym nie zdąże Tobie pomóc, bo jutro rano wyjeżdżam nad jeziorko. I odnośnie tych odżywek: odżywki są jedynie uzupełnieniem diety. Gainera się spożywa, gdy brakuje węglowodanów i kalorii, a białko przy braku białka. Jakby co, to pytaj. Inni użytkownicy forum Ci pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126
dostałam link, o NOZ Supercharged 950g, że niby taka rewelacja. Przyda sie? A jak nie, to proszę o polecenie jakichs dobrych odzywek węglowodanowo-białkowych najlepiej ;) Ogólnie chłopak musi urosnąć..
A tak a propos, czy jest jakaś odżywka dla mnie, żebym ja piła np. zamiast posiłku jednego, która spala tkanke tłuszczowa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
odżywka nie spali tlsuzczu.
tluszcz spalisz robiąc cwczieania aerobowe [odp tętno i dlugosc trwania] poparte dobra dieta.

w celu nakrecenia maetabolizmu - duzo posilkow[6-7], wiecej bialka w diecie 2-3 g/kg masy ciala.

kobiecie polecam kupic bialko. chlopak tez kosrzysta, pozatym zakupcie duuuzo kaszy gryczanej oraz flaszke oleju lnanegio/oliwy z oliwek - pij min. 2 łyzki dziennie , twwoj chlopczyk ok 4.

wybieracje jedzenie-
pizza od czasu do czasu neizaszkodzi - nie popadajmy w skrajnosc,aczkolwiek nie jest polecana, wiadomo.

unikajcie weglowodanow z wyoskim IG, jedzice tylko te z niskim IG[index glikemiczny] = kasza, ryz parboiled, brązowy,chleb razowy,makaron razowy.

bialka glownie pelnowartosciowe [zwierzęce ] filety z kury, ryby, indyka, chude czerwone mieso.

tluszczeglownie zdrowe/niesanycone - NNKT[niezbedne nienasyc kw tlszuczwowe] - ryby, orzechy wloskie, olej lnnainy, oliwa z oliwek, olej rzepakowy, -> mozesz kupic suplement pod nazwą OMEGA-3 [firma np olimp czy naturell] b.tani.[biorac go nie nzaczy ze masz zapomien o innych zrodlach zdrowych tluszczy

dieta redukcyjna polecam 3-4 g weglowodanow /kg m.c. , 1-1,5 g tluszczy/kg ciala [glownie zdrowe nienasycone tlsuzcze NNKT np olej lniany].
oraz bialka jak byla mowa 2-3 g /kg . oczywiscie proporcje dokladniejsze po obliczewniu zapotrzebowania kalorycznego.

zapisz sie z nim a silownie/czy idz na atlas. -- wogole wklej jego plan, oraz napisz jakie przyrządy ma na tym atlasie[jesli ma tylko jego]
po trenigu silowym /bądz z rana na czczo - trening aerobowy, z poczatku 30 min 3x tydzien , zwiekszajac stopniowo dlugosc i czestotliwosc- spalamy tluszcz, tętno na poziomie 60-70% maxa - [ok 110-130 uderzen serca/min]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie

Następny temat

Jaki jest program do zmniejszenia rozdzielczosci fotki

Wiecej