SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIBENCONIZE MAGNUM (Co o tym sądzicie?)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
MegAbol wprowadził niedawno nowy środek o nazwie DIBENCONIZE MAGNUM, który to "zastępuje sterydy". Co o nim sądzicie bo ja mam mieszane uczucia, gdyż jeżeli ma on zastępować S.A. to też będą występować skutki uboczne, a na reklamie nic o tym nie piszą.
I jeszcze jedno: należy brać od 1-3 kapsułek dziennie a cena za 200kap. to ok. 54zł ,czyli starcza nam to na ok. 2-miesiące(przy łykaniu 3kap./dz.), a jak nam wiadomo to kapsułka jest zrobiona z żelatyny i skrobi-a co za tym idzie: BSE (wściekłe krowy)
Jeśli to działa i jest taka niska cena to trzeba wyrażnie powiedzieć, że COŚ TU ŚMIERDZI?!!!!!!
(mogę sie mylić-każdy popełnia błędy nie )
rafi
Pozdrawiam

rafi
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4273
Cyber.. aleś ty mądry. Weź sobie dowolną książkę o LEKACH. Ten koenzym (a nie żadne B12) jest stosowany doustnie i to w mniejszych dawkach w LECZENIU, niedożywieniu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie zastępuje sterydów.
Jeśli "coś" jest alternatywą dla sterydów, to znaczy, że zamiast brać sterydy możesz wziąść właśnie to i spróbować /właśnie spróbować, bo nie wszystko może przynieść Tobie oczekiwane efekty/.
O ile dobrze pamiętam to produkt Megabola zawarty jest w kapsułkach z żelatyny wieprzowej.
Na pewno nie będziesz miał natychmiastowych efektów. Z tego co czytałem, to należy spodziewać się przyrostów masy, ale po dłuższym czasie /kilka miesięcy/.


Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem opakowanie 100 kapsułek brałem 3 razy dziennie. Przez pierwsze dni czułem sie okropnie budziłem się rano z bulem głowy. efekt miałem po cyklu, minimalnie przybyło mi siły ale apetyt tak mi wzrósł że musiałem ciągle coś jeść.

Devil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
mialem to zjadlem pol opakowania starczylo mina ponad miesiac poniewaz bralem 2 kapsulki dziennie i nic nie podzialalo
wiecej tego nie kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może wypowie się ktoś kto brał to np. przez kilka miesięcy. Powyższe wypowiedzi uważam za nieważne... zapomnijcie o efektach w parę tygodni.

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
kogucik: czyli brales 3 kapsulki dziennie ?
zwiększony apetyt - przeciceż o to chodzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mnie to nie podziałało, bez dobrej diety żadne 'cudowne' wynalazki nie podziałają. dibencozide magnum zawiera nic innego jak coenzym witaminy b(12 o ile pamiętam), to podaje się chorym, aby zwiększyć łaknienie, nic poza tym. nie jest to żaden steryd - pokazałem to lekarce, to powiedziała, że można brać spokojnie.

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA TEZ TO BRAŁEM ,PRZEZ DŁUZSZY CZAS I MUSZE POWIEDZIEC ,ZE EFEKTY BYŁY DOBRE ,PRZYCZYM MIESZAŁEM TO Z DOBRYM BIAŁKIEM.W ZWIAZKU Z TYM NIE WIEM ILE TAK NAPRAWDE DAŁO MI DIBENCOZINE.PAMIETAJCIE JEDNAK ,ZE KAZDY ORGANIZM JEST INNY,INACZEJ REAGUJE NA SUPLEMENTY,NA JEDNYCH COS DZIAŁA NA INNYCH NIE .

GOGETTO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
Ja brałem D.M. tylko w dni treningu (3x1 tabl.), trenuje 3-4 x tyg. i suplement napewno zwiększa apetyt a coś więcej trudno mi powiedzieć gdyż oporocz D.M. biore inne suplementy i odżywki (Kreatyna, Aminokwasy, Sojaprotein, Olimp gainer MCT, Koenzym Q-10)

Adrian Wilkowski

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Ja zapodawałem przez miesiąc. Co do masy to mi nic nie dał, ale siły troszke przybyło. Dla mnie tandeta. Wole inne suplementy.
PS:Czy tylko mnie słowo Megabol kojaży się z metanabolem? Ja sądzę, że taka nazwa firmy skutecznie przyciąga klijentów.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Zmieniony przez - Majeczny w dniu 01-04-19 17:13:23

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie się bardziej kojarzy z "anabolem" Think... Mass. Metabolizm. Megabolizm. Think... ;)

Pozdrawiam,
abdul
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibencozide Magnum (co o tym sądzicie?)

Następny temat

Efedryna - DOPING (wbrew naturze!?)

Wiecej