SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIANABOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam idzie lato i szykuje się na kuracyjke. Wszystko ładnie, pieknie 10 deki załatwione ale nagle dowiedziałem się że w całym Poznaniu nie ma METY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jak to my tutaj mówimy podczas zamówień MIETASA 200 Z ROSJI kolor Biały) Rozmawiałem z 3 znajomymi którzy więdzą co i od kogo że od 2 tygodni trwa mania na mete wszyscy robia kuracje. Jest tylko DIANABOL i właśnie chciałem się dowiedzieć co sądzicie na temat DIANABOLU, słyszłem że jest mocny i boje się ze mi rozk..wi wątrobe. Czy ktoś go stosował? jak się czuliście? polecacie czy nieradzicie? i w końcu jakie zanotowaliście efekty.

Z góry dziękuje.

Combat

"MOŻESZ WSZYSTKO, MUSISZ TYLKO CHCIEĆ"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W obecnych czasach spora część osób trenujących sporty siłowe, szczególnie pod kątem kształtowania sylwetki szuka wszystkiego, co tylko możliwe, aby jak najszybciej i w największym stopniu zmienić swoją sylwetkę. Zależy nam na mięśniach i niskim poziomie tkanki tłuszczowej, przy jak największej sile. Dla dużej części z trenujących doping jest jedyną drogą do osiągnięcia swojego celu.

Jednym z pierwszych popularnych sterydów jest dianabol, czyli po prostu metanabol. Stosowany już od 1956 roku. Związek ten ma bardzo silne właściwości androgenne i anaboliczne, wpływające na budowę masy mięśniowej i siły. Występuje w tabletkach, jak i w formie iniekcyjnej.

Z reguły stosuje się dawki rzędu 15-50 mg, w zależności od stopnia zaawansowania trenującego. Zazwyczaj dawkę taką stosuje się 3 razy dziennie co 5 godzin. Okres stosowania od 4 do 6 tygodni. Zalecenia mówią o przyjmowaniu zaraz po posiłku, aby zniwelować ryzyko obciążenia wątroby. Nie zaleca się wykonywać więcej niż dwóch cyklów rocznie, z powodu znacznego obciążenia układu trawiennego.

Niestety metanabol jest mocno toksyczny dla wątroby, z tego względu, że zawiera alkilowane steroidy 17 alfa. Dlatego cykl stosowania wynosi maksymalnie 6 tygodni. Może on powodować również:

- ginekomastię,
- trądzik,
- zwiększone wydzielanie łoju,
- intensywne owłosienie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
sorry szefie ale czy to przypadkiem nie to samo co meta tylko innego producenta z inną nazwą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
bingo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
right ! dianabol to zwykly mietek 5mg
2

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
tzn wiem, bo czytalem w Bravo Girl...

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 447
HeHeHe Fachowiec! Brał Mete i nawet nie wiedział jak się nazywa substancja czynna! Poza tym co to znaczy że w aptece jest Dianabol? Nie ma leku o takiej nazwie! Dianabol to substancja czynna obecna w polskim Metanabolu, czeskim Stendonie, tajlandzkim Pnonabolu, indyjskim Pronasie, rosyjskim Metandrostienonie. A jakby ci ktoś powiedział Baranie, żebyś sobie wstrzyknął Strychninę to co? Też byś wziął bo ci koledzy polecili?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
hihi o tym czeskim, tajskim i indyjskim to sam nie slyszalem.. slyszalem natomiast o tajskiej Anabol Tabs.. a czy napewno jest Pnonabol tajski ? wiem, ze jest Pronabol 5mg, ale Pnonabolu nie widzialem..
2

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 447
I ty Lolek jesteś tu nazywany specjalistą w dziale?
O czymś słyszałeś o czymś nie słyszałeś..... A używałeś czegoś czy tylko słyszałeś że to ma działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359


a jakie to ma znaczenie czy slyszalem o nich czy nie ?
mam w zanadrzu profesjonalne ksiazki lekarzy (jak i kulturystow), w ktorych nie moglem sie doszukac tych nazw (widocznie nie byly tego warte skoro ich tam nie umieszczono)..

jesli ty znasz te srodki to pewnie uwazasz, ze z ciebie wielki mastah

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W poznaniu nie ma mety? To gdzie ty zyjesz u mnie co drugi kumpel ma w chacie mete, ruska polska jaka chcesz. MEta to jest to! Pieknie rosniesz,az milo poatrzec, ale ja jeszcze poczekaz z rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
"Meta to jest to!" gosciu co ty piszesz ?!?!

Zaraz bedzie "Anapolon! to jest to ! pieknie rosniesz az milo popatrzec!"

1

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Stomatolog może??

Następny temat

jakie sterydy, zeby szybciej biegać ?

WHEY premium