SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

DHEA i lekkie gino

Wysłana -
Witam czy to możliwe żeby po 25 mg DHEA dziennie zrobiło się lekkie gino? Skończyłem stosować DHEA około rok temu jak tylko zauważyłem, że zaczyna coś się dziać z sutkami. Nie bolały mnie, nie swędziały, po prostu się powiększyły i jak na razie do tej pory nic się nie dzieje. Miałem nadzieję, że z czasem zejdzie, niestety nie. chciałbym wkrótce wejść na swój pierwszy cykl z jakimś krótkim testosteronem i zastanawiam się jak się zabezpieczyć przed dalszym postępem gino, ewentualnie jak je cofnąć. Z góry dzięki za wszystkie sensowne wypowiedzi.to preparat który stosowałem. Zjadłem około 90 tabsów.

Zmieniony przez - Marcinh22a5 w dniu 2018-01-08 09:22:12

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
teoretycznie yes, najprościej byłoby skoczyć do laba i sprawdzić panel hormonalny
Wysłana -
Dokładnie przejdź się i zrób badania , wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.
Wysłana -
Jakie to koszty mniej więcej? W takim razie czy to może oznaczać, że mam duże tendencje do gino?
No i pytanie jak dokładnie nazywa się ten pakiet hormonalny, bo jak szukam w necie to wyskakuje dla kobiet:)

Zmieniony przez - Marcinh22a5 w dniu 2018-01-08 12:17:26
Wysłana -
Podstawowa morfologia plus dodoatkowo testosteron , estradiol , prolaktyna
Wysłana -
A jakie koszty?
Wysłana -
j.w. + ew. te dhea.
za każdy płciowy ~25 zł + morfologia do 10 zł
Wysłana -
Marcinh22a5
A jakie koszty?

najlepiej sprawdź cennik na stronie laboratorium mogą się ceny trochę różnić
Wysłana -
A testosteron ma być ogólny czy wolny?
Wysłana -
pisaliśmy o ogólnym, wolny sprawdzić warto, ale to już cenowo pewnie pod 100 zł
Wysłana -
wolny będzie droższy , jak wspomniałem zobacz na stronie laboratorium gdzie zamierzasz robić
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź