SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA KLATY!!!!!!!!hardcore:P

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
siema kiedys ogolilem sobie ze 3 klate maszynka i szybko w sumie wlsoki odrosly i zrobily sie mocniejsze i czraniejszie..wiec wzialem od matulki depilator i do dziela polecialem po kalcie oczywsicie calej nie zrobilem bo za***oiscie bolalo...i teraz moje pytanka co zrobic zeby usmierzyc bol??wiem ze sa jakeis specjalne depilatory ale moja matula ma normlany brauna . czy jakos nagrzac skore np goraca kopiela najpiwer czy jakis lod przykaldac zeby schlodzic??i co zrobic bo po depialcji na drugi dzien mi takie syfy jakies wyskoczyly i juz 3 dzien sie trzymaja znikaja ale srednio to wygladal..porsze o wypowiedzi pań tez oczywsice bo nie chodzi mi tu o miejsce depilacji tylko sposob.pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
to już ewentualnie lód a nie ciepla kąpiel, te depilatory nowe co mówisz własnie mają nasadkę chłodzącą. Te syfki to mozesz zrobić czymś antybakteryjnym, powinny zniknąć, ale to najlepiej zaraz po ogoleniu. Zeby dłużej utrzymać gładka skóre możesz tez stosowac emulsję opóźniającą odrost włosów, np Tanita, zeby bardziej skutkowało używaj tego regularnie, a nie tylko raz na tydzień. Nie spodziewaj się że calkiem wolno będą odrastać ale przy regularnym stosowaniu jakiś efekt daje i ta gładkość troszkę dłużej trwa.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
a ta Tanita, o ktorej wspomniala Oska5... czy na twarzy dala by jakis efekt... bo nie chce chodzic z zarostem a golic sie tez nie lubie... a co do klaty:P ja to kiedys zrobilem zapalniczka... metoda moze troche spartanska ale dzialala... i dlugo odrastala... ale nie mozna dopuscic zeby za dlugie byly... bo wtedy hohohoh :)ale teraz podroslem zpowaznialem i... ... ... a jak jestes chojrak to plastry do depilacji... sam sobie nie jestem w stanie tego zerwac, ale zawsze mozna skorzystac z pomocy osoby pewnej i zdecydowanej...

pozdrawiam i zyczej gladkiej klaty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ha ha, ale pytanie, a wiesz nie zastanawialam sięnigdy nad tym czy to do twarzy sienadaje, nie wiem, pewnie nic by sienie stało, ale nie wiem czy to nie jest za tluste po prostu! Aha, jak mówiłam, nie licz na takie efekty ze się posmarujesz i przez tydzień nie będziesz się golić. Ona tylko trochę spowalnia odrost, warto zastosować, ale nie licz na spektakularne efekty.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
no odrazu po depilacji zastosowalem taki krem z alkoholem zapomanielm nazwy o mam sudocrem..i nic nie dalo:( a wogole to nawet ten depilator nie usunal wsyztkich wloskow:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
sejfdakejk pocał(a) kiedyś preparat antytrądzikowy aknemycin, ja nie wiem, nie stosowałam, nie umiem powiedziec. W każdym razie jak sobie "zdezynfekuję" nogi samoopalaczem w spray`u z alkoholem to faktycznie tych syfków nie ma. Co do usuwania, to pewnie że depilator nie usunie włosków wszystkich, NIC nie usunie za pierwszym razem wszystkich włosków, nawet laserowe usuwanie sie powtarza bo jednorazowe nic nie daje. Jak masz do tego depilator niezbyt nowy, nie masz wystarczajaco długich włosków, że depilator ich nie chwyci, to pewnie że nie usunie wszystkiego.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
kurde myslalem ze po depiilacji takie syfki niee wyłażą ee"[ lipa:/

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
nie wyłażą. ew. tylko po pierwszej.
oprocz zdezynfekowania skory zaraz po depilacji musisz zadbac o odpowiednie warunki na jakis czas (na wszelki wypadek np. 3h), musisz byc swiadomy ze po wyrwaniu wlosa z cebulką w twojej skorze zostaje malutki otwor ktory jest bardzo podatny na zakazenie a wiec po depilacji i dezynfekcji zadnych cwiczen (zeby sie nie spocic bo pot to znakomita pozywka dla bakterii) zadnego opalania (ani na sloncu ani w solarium, bo przy tym tez sie pocisz chociaz niewiele), najlepiej posiedz sobie w chlodnym miejscu bez koszulki ew. zaloz czystą i luźną koszulke z miekkiego materiału i no nie wiem...poczytaj ksiazke . mozliwe ze to troche dmuchanie na zimne ale w ten sposob nie ma zadnych sladow na nastepny dzien.

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 556
przejdzie spoko będzie, weź to przemyj od czasu do czasu żelem do mycia twarzy z peelingiem, i smaruj Atredermem 0,025%, posmaruj całą klate dwa dni pod rząd, na trzeci dzień daj se luz, na 4 dzień znów posmaruj i więcej nie smaruj, dojdzie wtedy do siebie :), ale musisz sie liczyc z tym, że co jakiś czas pryszcz Ci tam wyskoczy
a na drugi raz ogól sie żyletką a na koniec zimną wodą przemyj aby pozamykać pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
robiłem to kiedyś ....ból za.....ty .moim zdaniem najlepszym środkiem na to uczulenie które sie pojawia po depilacjii jest.....TALK!!!...zwykły talk ewentualnie puder dla dzieci NIVEA baby(oba sa w kazdej aptece). Zaraz po depilacjii najlepiej przetrzec klate tonikiem tylko bezalkoholowym oczywiscie, a nastepnie przez pare minut wklepywac talk i akcje powtarzac co pare godzin.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki a ból pleców?????

Następny temat

Pocenie!

WHEY premium