SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam maly problem! Moj kolega podpuszczajac mnie spytal , ktory steryd jest najlepszy i w miare z malymi skutkami ubocznymi, pofiedzialem mu , ze deka. Kretyn za tydzien do mnie przyszedl i mowi ze ma 15 strzalow! Chcialem spytac was jak on ma se to rozlozyc zeby cos mu to dalo i zeby se krzywdy nie zrobil! On ma na tyle zryty beret , ze jesli nie bedzie mial przyrostow, to wezmie cos innego ,mocniejszego! wiec jak mozecie pomozcie mi, w sumie mu! P.S. Gosc ma niecale 15 lat i nepweno wezmie tera ,jest to tylko kwestia czy z glowa ( z wasza pomoca)czy za pomoca samego siebie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Jezeli twoj kolega ma 15 lat to robiac sobie pierwszy zastrzyk juz zrobi sobie a zarazem swojemu mlodemu,rozwijajacemu sie organizmowi ogromna krzywde.Sprobuj go jakos odwiesc od tego glupiego kroku,zaproponuj alternatywne rozwiazania(suplementy,dieta itp.)W koncu jestes jego kolegą.Jezeli zdecyduje sie na coś mocniejszego to pozegnaj sie z kolegą bo studniowki moze nie doczekac (odpukac!!!)- tak jak mialo to miejsce w mojej szkole.
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
THE-SHIN wiesz jacy to ludzie z marginesu, ja mu nie wybije z glowy to nie jest az tak dobry moj kolega! On wezmie bez wzgledu na to co ja powiem, zeby zaimponowac kolega z silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Powiedz koledze ze to nie dzieki sterydom ale dzieki treningowi dochodzi sie do czegos.Pozatym sa inne skuteczne srodki np. kreatyn + insulene.Po tym tez zaimponuje kolegom z bezpiecznymi skutkami dla zdrowia.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to sie dzieje :(((

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem ze mi nie powiedzieci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7737
666 apropos insulene, gdzie to można kupić, szukałem u cybera ale nic takiego w spisie produktów nie istnieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Istnieje.Firma Pinacle.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
wez mu najlepiej powiedz zeby ci pokazal te 15 strzalow a pozniej mu je p.o.d.p.i.e.r.d.o.l ;))
ewentualnie powiedz mu ze to jakas podroba, wymysl cos
albo jak jest taki tepy to kup mu jakas odzywke i wmow ze jest lepsza ;)

max cykl z deka jaki planowalem jednemu kolesiowi to bylo na 6 amp. a zrozumialem ze on chce wziasc 15 na jednego cykla, wiec ci nie pomoge

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile Na Wątrobe ?

Następny temat

Problem z Mietkiem:((

WHEY premium