SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA i co jeszcze???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
Witam!
powiedzmy ze mam 3000mg deci i z czym najlepiej to polaczyc... chodzi mi glownie o mase bo sie jakos tak ostatnio wysuszylem interesuje mnie polaczenie tego moze z jakims testosteronem lecz jaki bedzie tu najlepszy? czy moze silabolin? i bardzo prosilbym o jakas dobra rozpiske... aa i cos na zejscie

pozdrawiam

_spiacy

_spiacy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1982
Masz zamiar wziac to wszystko naraz?Oj ja nie jestem specjalista w tym dziale,ale cos mi sie zdaje,ze polowa tej dawki bylaby ok.

no dres no stres :)

no dres no stres :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
odswiezamy :)

polowa to ruszyla by na pierwszy cykl... ;_)

_spiacy

_spiacy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Napisz cos o sobie, to pomoze w rozpisaniu cyklu.
Ile cwiczysz, kiedy cos ostatnio brales, co to bylo itp.
Pozatym, to idzie lato, nie lepiej wziac cos na rzezbe ?

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
obecnie 84kg(a bywalo 94 wtopa)....przy 183cm wzrostu i wysuszony dosyc wiec chce wziasc cos ciekawego na dobra w miare mase miesniowa.... co bralem? wiele ale nie madrze dawkujac przez co efekty tak szybko jak wchodzily.... spadaly... prosilbym o dobra rozpiske z deca ... bo to juz mam.. a cos do tego jeszcze bym dodal...
pozdrawiam i z gory dzieki za informacje

_spiacy

_spiacy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Co brales ostatnio? Jakie dawki i jak dawno.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
czy to wazne? a swoja droga to juz napisalem.... a wymieniac nie bede... a chcialbym w kooncu zrobic jakis ludzki cykl z czyms co juz lezy w szafie...

..............

_spiacy

_spiacy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
ważne w rozpisce nowego cyklu!!!

dece możesz łączyć prawie ze wszystkim ja bym połączył z winem i/lub propionatem!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
co do winka to moze po tym cyklu.. a na teraz mam juz dece i do tego chcialbym cos dodac ... a przede wszystkim wedlug madrej rozpiski...jelsi np propinat to ile? aby cos poczuc...

a jesli juz mam wspominac ostatni cykl to byl on w pazdzierniku od tamtego czasu dajemy na sucho... ale wtedy skladal sie on z 20 strzalow testy prolongatum... deci bylo ok 1200mg.. troszke metki ....
aa i nie bylo po tym nic rewelacyjnego...


_spiacy

_spiacy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
300-300-300-300-300-300-300-300-300-200-100 ja to tak widze (3000mg)
11 tyg na dece, propionat od 5tyg 50mg co 3dni przez 2tyg, następne 4tyg co 2dni, i znowu co 3dni, skoncz równo z decą). Po takim cyklu 20tab clomidu 3 tyg po ostatnim strzale deci.

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2668
300 na tydzien?? i brac to przez 11 tyg???... zart ogolnie maks na 8 tyg... ale widze ze nikt nie chce udizelic rzeczyowej porady...

_spiacy

_spiacy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA a jaja

Następny temat

Przestroga odnośnie KOKSU - przedewszsytkim dla Młodych !

WHEY premium