SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA i alkohol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy podczas cyklu z deka trzeba zachować pełną abstynecje czy mozna sobie pozwolic na "male co nieco" np raz na 2tyg. :) Czy mniejsze zło bedzie pić w pierwszych 3 tyg. czy w 3 ostatnich?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Chłopaki po co sie wyzywacie od "koksiarzy" jak patrze na wasze profile i nic nie widze . Słuchaj piszesz że ćwiczysz rok hm to powinieneś mieć dosyć dobre efekty a nie masz . Daj sobie na luz z koksem , bo widze że lubisz melanże . Wiesz ja tez lubie ale jakoś sie powstrzymuje więc moja rada taka zalej koles robaka , a koks odłuż za 2 lata
A tak na serio to daj sobie spokój z koksem i weź za porządny trenin i diete


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
Zapomnij o alkocholu podczas cyklu!!!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja mam teraz co tydzień osiemnastki :) A tak na serio to co moze spowodować picie podczas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jak masz na mysli walenie z chlopakami 3 litry wódy na trzech u kumpla na dzialce to lepiej zapomnij

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910

nie pij na cyklu !

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra chłopaki dzięki może się powstrzymam ale ciezko bedzie. SOGI dla was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Trzeba umiec rozdzielic okres zabawy od okresu abstynencji,kiedy to sie dopingujemy,jak sam wiesz zblizaja sie wakacje,same imprezki,panienki,alkohol,nawet nie ma czasu na porzadna diete i suplementacje,a co dopiero koks (chyba ze ktos wogole nie pije,ale widze ze ty chyba do nich nie nalezysz) takze lepiej odpusc sobie cykl,bo z picia to raczej nie zrezygnujesz cos mi sie zdaje Cykl zostaw sobie na zime,bo jesli chodzi ci tylko o to zeby "wygladac jakos na wakacje" to nic z tego nie bedzie,jak co tydzien bedziesz walil gorzale,wietrze tu sezonowca

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze i racja, teraz zapodam sobie kreatynke a po wakacjach spróbuje deki. A jesli chodzi o to czy jestem sezonowcem to raczej nie :) (ćwicze już ponad rok, wiem ze to mało)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyt. : "Ćwicze już ponad rok, wiem że to mało" ...chyba nadgarsti A moja podpowiedź to bierz jak najszybciej dece i idziemy pić w piątek i sobote na Nocy Bluesowej )))

HOLD MASS IN YOUR ASS!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Biorac kreatyne tez nie wolno pic

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty ARBGOR ja wiem ze ty jestes z tych co nonstop jada na koksie ale to nie znaczy ze masz mnie namawiać. A na nocy blusowej to chyba damy w palnik :) iiiiiiiiha!!!

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO RAWY MAZOWIECKIEJ NA NOC BLUESOWĄ!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!CLEN!!!!

Następny temat

PRYSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium