SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA a jaja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy DECA wpływa bardzo na nasze "jajka" bo czytałem w jednym artykule ze tak. Jak to sie ma do innych sterydów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
kowal na moderatora pipes cicho on sie zna lepiej


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2862
co czytales w tym artykule?!!!

killler

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze jest wyjątkowo złośliwa na jaja i szybko chamuje ich działanie. Troche to dziwne bo to przecież jeden z lżejszych sterydów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52
a z tego co ja wiem to deka nie ma , albo ma znikomy wplyw na jaja

onyx

onyx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jezeli ci pomoge daj soga wiesz jak na dole czytelnik naciskasz

Wiec tak ze wszystkim sterydami jes tak wysysaja caly testosteron z twojego lewego i prawego jądra wysysaja tez wszystkie bialko jakie zjadasz a nawet wicej zasada jest taka ze jak masz diete z 3 g bialka i walisz deca
to jest za mało dla organizmu minimum to jest 6 g. daltego tez daja osłonki na dece po ostatnim strzale 10 dni go łykasz i przez to sie odblokujesz i juz nie jestes pedim ;> nazywa sie Clomid i zwieksza testosteron :D>


Czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz tego soga to chyba juz drugi ode mnie dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
1Kowal co ty za brednie wypisujesz : "po ostatnim strzale 10 dni go łykasz i przez to sie odblokujesz" "Clomid zwieksza testosteron" k*********czlowieku najpierw poczytaj troche zanim zajmiesz sie doradzaniem bo od razu widac ze nie rozumiesz podstaw albo ich nie masz.
Rada dowiedz sie okresy poltrwania srodkow ktore cie interesuja i poczytac o osi podwzgorze-przysadka-jadra wtedy bedziesz mogl zrozumiec na jakiej zasadzie dzialaja takie srodki jak HCG i clomifen

Do tematu :
* deka dlugo utrzymuje sie w organizmie wiec z clomidem trzeba odczekac ze 3 tygodnie.
** Deka blokuje wydzielanie wlasnego testosteronu (o czym niestety sam sie przekonuje bedac na cyklu min. z deki)
*** Co wiecej blokuje bardziej od syntetycznego testeronu i jest mniej szkodliwa dlatego w niektorych krajach deka jest stosowana jako srodek antykoncepcyjny dla mezczyzn

Pasuje taka odpowiedz czy ktos cos dopowie cos madrego: ........

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
qrwa kowal ty to bez urazy ***niety jestes gadasz glupoty zeby tylko soga dostac a malolaty lykaja . Wiesz co jak ty zostaniesz znawca dzialu to sie posikam ze smiechu bez urazy oczywiscie ale jak mozna gadac takieglupoty a jezszcze przed tym dajesz instruktaz jak ma ci dac soga no nie moge

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOWAL, najbardziej przeraza mnie, ze ludzie ktorzy tu przychodza po rade wierza w Twoje slowa i jeszcze sa Ci wdzieczni za ich zadaniem b. dobra rade...
ZGROZA

&#8222;Życie jest za krótkie, żeby być małym...&#8221;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
najlepiej bedzie jak ktorys z modow skasuje jego wypowiedz bo narusza regulamin

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Niewiem Dlam mnie ta jest i nipier...ww pe..ale bo aprzykaład studja Biologia Chemia razem z kumpelom o tym gadalismy i co piszesz ze ja pierd...e jak wuj wiesz i taka prawda to stery robia wysysaja ci testosteron masz słabsze kości jezeli wezmiesz przed 21 rokiem i poto jest clomid do zwiekszenia a ty jak brales to pewnie zmniejszyły ci sie jaja ze nie ma :D> zastanow sie co kometujesz co z tego ze nie jestem znawca ale na uczelni ucze sie wiec wiem o sie dzieje dzieki a jezeli jestes znawca
to nie wiem jak ic se poczytaj ksiazki a nie na necie to co powiesz co przeczytales dwa dzialy potem nie badz smieszny nie pajacuj z kolega i to co naisalem to jest prawda koniec.. opinie wkladaj sobie w buty i spier...<D..a''''''''''''l

Czekała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino + omka dla znajomka

Następny temat

DECA i co jeszcze???

WHEY premium