SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA - 200mg ... jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELO !!!
MAM PYTANIE ... CZY 2ml/200mg DECA-DURABOLIN ROZLOZYC SOBIE NA 2 RAZY W CIAGU TYGODNIA, CZY WALNAC SOBIE JEDEN ZASTRZYK CO TYDZIEN ???!!!
SOGI POJDA... !!!

" ...jeśli chcesz zobaczyć świat bogatrzy - to zabij uczucia, one czynia cie słabszym... "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z kolegami. Dece zapodawaj w posladki. Gorna, zewnetrzna czesc posladka (prawego lub lewego).
Ja Dece zawsze tak wstrzykuje. Jesli umiejetnie wykonasz zastrzyk to gdy po wszystkim przetrzesz posladek ponownie (pierwszy raz przed robieniem zastrzyku) wacikiem ze spirytusem i przytrzymasz chwile (ok. 15 sek) w miejscu gdzie wbijales igle to na bokserkach nie powinna zostac plama krwi. U mnie nigdy nie ma.

Poza tym podczas cyklu staraj sie nosic cimna bielizne to nikt w domu sie nie zorientuje. Biala dopiero po cyklu. (zarcik)

„Życie jest za krótkie, żeby być małym...”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
nie ma sensu rozkladac, wal na raz

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A JEZELI CHCE SIE WBIJAC W BARY TO ROZLOZYC SOBIE PO 100mg NA BARK CZY TEZ CALA FIOLKE W JEDEN.... ???!!!

" ...jeśli chcesz zobaczyć świat bogatrzy - to zabij uczucia, one czynia cie słabszym... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Sadzac z profilu nie masz zbyt rozwinietych barkow-wal wiec w d...!
...a najlepiej poczekaj jeszcze z koksami.(180cm i 67 kg,32 cm w bicu-to mowi samo za siebie)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAM KUMPLA KTORY MIAL WAUNKI ZBILONE DO MOICH I WALIL W BARKI !!! TYLKO ON BRAL TESTO. A JA CHCE SIE DOWIEDZIEC CZY LEPIEJ ROZLOZYC SOBIE JEDNA FIOLKE NA 2 RAZY PO 100mg W KAZDY BARK, CZY CALA NA RAZ W JEDEN I NP. ZA TYDZIEN W DRUGI.... SOGI POJDA !!!!!!!!!!!

" ...jeśli chcesz zobaczyć świat bogatrzy - to zabij uczucia, one czynia cie słabszym... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
najlepiej wal w du**

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
W dupę... hehe. Ja tak miałem i rodzina zauważyła na bokserkach krew to już była prawie pewna. Natępnie jeszcze ślady na pośladkach i wszystko było jasne. Powiem Ci, że na barkach nie widać żadnych wbić, a krwawienia można łatwiej kontrolować. Co to wielkości barków to nie widzę problemów- i tak wbija się pod skosem, więc będzie spox. I wbijaj całość w jeden barek.

Peace Love &

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
wal na raz i napisz swój cykl jeśli możesz (ile i jak długo
)

Trzeba rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 453
wedlug mnie nie ma sensu wstrzykiwac sobie deci w barki. po pierwsze deca i tak przenika do krwi i z nia rozprowadza sie po calym organizmie, a po drugie nieumiejetna iniekcja moze doprowadzic nawet do kontuzji barku. zatem radze pozostac przy tradycyjnym sposobie brania durabolinu, czyli w 4 litery. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
A co Ty myślisz, że inni myślą, że w barki dekę wbija się po to żeby głównie one urosły- to nie jest "punktowy" steryd. Co się zaś tyczy nieumiejętnego wbicia to wszędzie można się nabawić kontuzji, a wbijając w tyłek słyszałem nawet o trwałym sparaliżowaniu ciała po fatalnym wbiciu igły przez pielęgniarkę- a co dziennie dziesiątki (jak nie więcej) osób umiera pod samochodami- jaki z tego morał?... uważajcie na wąglika .

Peace Love &

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
wal w dupe za jednym razem:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z winem...

Następny temat

Czy to oryginał?

WHEY premium