SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAWNO Mnie tu nie bylo

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Cześć
Dawno mnie tu nei było
Krates - co u ciebie ??
POZDRO

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to ci powiem ze to dosc stary sposob ale co do recznych narzedzi to pewnie i tak beda uzyte na wizycie !!
zdaj relacje

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
cześć, wszyscy zyją.
dobrze, że jesteś, bo było pytanko o wybielanie zębów paskami wybielającymi.
jakie amsz zdanie na ten temat?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Boofi - już myślałem, że zniknąłeś na dobre!

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
heh paski i inne ....
ja w ogole nie wiem czy ktos ma na to jakies konkretne zdanie..
oczywiscie jakies tam barwniki (szkliwo jest traktowane jako blona polprzepuszczalna i ze tak powiem przechodza barwniki jony i cos tam jeszcze) i przebarwienia od kawy np powinne usunac (nie wiem czy te paski takze sa na bazie mocznika ?? )
ale jak ktos ma naturalnei jakis tam kolor zabkow to chyba malo mu taki pasek pomoze (grubosc szkliwa , kolor zebiny)
a tak w ogole zyje !!
mysle ze teraz troche czesciej bede forum odwiedzal ale obecnie przytlacza mnie jego wielkosc !! :)
tysiace uzytkownikow miliony postow !!
ale co tam
POZDRAWIAM

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a znasz sposób na trwałe pozbycie się kamienia nazebnego?
mimo,że dbam o zeby (2x dziennie mycie, plukanie, regularne wizytu u stomatologa), nie piję kawy, nie palę papierosów, słabą herbatę, a i tak mam kamień nazębny, ktory srednio raz w roku usuwam u dentysty...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Hej Boofi.
Jakos zyje, ucze sie do parazytologii, ktora na mojej Alma Mater jest wybitnie dokuczliwa.

Co do paskow to sa niezle, bo moj kumpel sobie nimi wybielal zeby. Ja jednak jestem przekonany do Opalescensu, ktorym wybielilem sobie zeby 3 lata temu i nadal mam wrecz nienaturalnie biale.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
acha co do paskow to chyba cos pokrecilem
a kamien - heh jak sie ma sklonnosci to neistety sie pojawia
usuwac trzeba i juz !! i oczywiscie HIGIENA szeroko pojeta -myj sie pod pachami ;)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ej...no myję, szczotkuję, płuczę, nitkuję, zdrowo się odzywiam, duzo piję (płynów nie alkoholu), a kamień nadal jest...
czy usuwanie kamienia raz w roku nie szkodzi zębom?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do tego kamienia
lepiej zeby go nie bylo niz zeby był !!!!
a szkodzic to raczej nie!!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
idę niedługo na piaskowanie zębów.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ooo To ciekawe !! jak na razie czytałem o tym :D
i widzialem na obrazkach koferdam i jechane ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK SIE ŁADNIE OPALIĆ W SOLARIUM

Następny temat

Zęby - pomocy

WHEY premium