SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA+Erase Pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
Witam Wszystkich. Od jakiegoś czasu czytam forum i nie zauważyłem żeby był omawiany taki temat. Planuje zrobić cykl 30dniowy na DAA, ale naczytałem się mnóstwo o efektach ubocznych takich m.in. jak podbicie poziomu estrogenu czy prolaktyny. Zamiast kombinować z witaminą b6, niepokalankiem zdecydowałem się dołączyć do DAA ERASE PRO.
ERASE PRO opiera się na "Androst-3,5-dien-7,17-dione - naturalna substancja tzw. 11-OXO. Działa przez szereg różnych mechanizmów aby wprowadzić nasz organizm w stan anaboliczny. Jest to najbardziej synergiczny naturalny związek jaki mógł trafić na nasz rynek. Obniża poziom kortyzolu i estrogenów i jednoczesnie zwiększa poziomu wolnego testosteronu. Użytkownicy stosujacy Erase zauważyli znaczną poprawę libido i poprawe przyrostów siłowych na treningach. Dodatkowo stosując dietę redukcyjną można zauważyć przyspieszone tempo spalania zapasowej tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt korzenia Boerhaavia Diffusa - ekstrakt rośliny stosowanej w starożytnej medycynie indyjskiej. Pomaga obniżać poziom kortyzolu i estrogenów i jednoczesnie zwiększać poziomu wolnego testosteronu.

Ekstrakt korzenia Euonymus Alatus - ten składnik wykorzystuje wszystkie ścieżki stosowane w obniżaniu poziomu estrogenów. Jest w stanie reagować w określonych komórkach, które posiadają własne aromatazy enzymu w wysokim stężeniu EA może teoretycznie obniżyć poziom estrogenu w tych komórkach. Naukowcy sugerują, że niektóre osoby mogą mieć mniej lub więcej enzymów aromatazy obecny w ich sutkach. Wierzymy, że to może tłumaczyć, dlaczego niektórzy ludzie są bardziej skłonni do ginekomastii, a inni nie. Fakt, że to zioło ma zdolność do hamowania aromatazy in vitro w pewnych tkankach o wysokiej produkcji aromatazy, to sprawia, że jest ono wisienką na torcie w Pro Erase."

Efekt synergii obu tych produktów powinien być więc nieźle widoczny.
Moje pytanie jak rozłożyć dawkowanie. Czy zacząć pierwszy tydzień na samym DAA (które zaczyna być odczuwalne po 7 dniach) i dołączyć w 2 tygodniu Erase Pro czy od razu zacząć od obu produktów? Erase Pro po przebudzeniu raz dziennie i czy w takim wypadku DAA całą dawkę czyli 3g przed snem czy rozbić DAA na 2 porcje, tj. 1,5g z posiłkiem przed treningowym a druga połowa przed snem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
ja bym dal dwa od razu
3g przed snem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
dzięki TomQ jeszcze jedno pytanie, spotkałem się z opiniami że po IA w wyniku niskiego poziomu estrogenów mogą się pojawić bóle stawów i żeby się zabezpieczyć do porcji Erase Pro dorzucić kwasów tłuszczowych. Ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tak, mozliwa jest taka opcja. ale mysle, ze ten produkt az tak estro nie zbije jak w przypadku chocby atd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
no właśnie czytając recenzje na amerykańskich forach wychodzi, ze może powodować taki skutek uboczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
warto by bylo zbadac poziom estrow przed cyklem i pozniej w trakcie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Man Scorch czy Dymatize Dyma-Burn Xtreme

Następny temat

Man Scorch Dawkowanie

WHEY premium