SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Dłuuugi ON a odblok - zaawansowani

Wysłana -
Witam

Powiedzcie mi czy byliście na cyklu przez ponad rok a potem odblokowaliście się?
Jak to u Was wyglądało? Czy udało się, czy odblok poparty był badaniami hormonów itd?

Lecę od stycznia. Była meta, test, npp potem 6 tyg most teraz leci znów meta, npp i test.
Koniec października to koniec cyklu i ewentualny odblok.
Ale...jestem bliższy pozostaniu ON. Listopad - Styczeń most i powrót na te same bombki jak wcześniej.

Nie jestem jednak przekonany czy po tak długim cyklu się odblokuję.

Co sądzicie?

Nie jest to temat o wyższości długiego cyklu nad krótkim.

Pozdrawim

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Waliłes hcg ? Z kazdego cyklu da rade odblokwac. Dobrze by było miec dostinex lub Cabaser drogie zabawki ale dobrze działaja po cyklach z nandrolonem
Wysłana -
Tak hch bite kilka razy, taraz w trakcie kolejnych 5000j.
A czy z każdego to pewnie tak. Mocno mnie to interesuje, bo kilka miesięcy po odbloku po tak długim cyklu chcę płodzić potomka. Dostinex bym kupił ten 2x 0.5mg. Ale jak to jeść. Takie małe że nie poczuję że jadłem a co dopiero o najedzeniu mówić
Wysłana -
hcg też potem pod koniec potem combo clom i nolva i potem ratować się provi
Wysłana -
SSRI jakieś dodaj żebyś się nie wyhuśtał przy tym odstawieniu
Wysłana -
porobisz badania i bedziesz wiedział co jest
Wysłana -
mozesz dodac do odblok hmg
Wysłana -
kolego a poco schodzic heeee hcg cabaser te rzczy trza mniec jak chce wkoncu zejść polecam hmg z hcg
Wysłana -
da radę,ja zszedłem po 2,5roku on,co prawda badań hormonów nie robiłem,ale czułem się całkiem normalnie,a co do płodności to jeśli biłeś hcg regularnie to nie powinieneś mieć większych problemów,żeby spłodzić potomka nawet będąc on
Wysłana -
4 tyg temu zszedlem z 8 miesięcy i po zejściu wody jak wrzuciłem TestFreaka,DAA,400mg wit b.6 to myślałem, że zwariuje tak się chce j**ać, zobaczymy jak będzie za 4 tygodnie koncze paczkę test fraka i dalej OGIEŃ ! hcg biłem cały cykl.
Wysłana -
SSRI i hmg. Co to i czy jest na recke?
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź