SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długofalowo znaczy skutecznie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe nie waż się za często, bo należy spodziewać się wahań wagi:) nie ma sensu się potem przejmować:D ja po treningu jestem czasem i 2 kg lżejsza:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Blondi jak tam Ci dzień minął, jak dalej będzie tak padać to nie będziesz musiała iśc na basen, tylko dasz nura przez okno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 71 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740


Witaj Falunia dzień jakoś mija, ale byłam dziś głodna godz. temu ser mnie teraz uratował z jogurtem natural i z cynamonem i łyżeczką kakao i garstką takich no ala rodzynek zapomniałam nazwy i nie chce mi sie iść do kuchni, więc ten ser poprawił mi humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tak sobie pomyslałam że może wypróbuj produkty sojowe np. kotleciki, tak chociaz raz w tygodniu to zawsze będzie jakieś urozmaicenie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 71 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740


Witam 17 dzionek 2.5 kg w dół
i nie głoduję.
dzisiejsze menu
tran omega3
I. płatki, kakao, jogurt, miód, cynamon /brak białka ale nie miałam:(/
II. 200 g tatara + żółtko, olej z oliwy, cebula /mniam, pychota/
jabłko kawa

Falunia dzięki muszę spróbować, a tatar chyba od ciebie odwaliłam. UCZTA!!!!
III. Filet z mintaja, warzywa na parze
IV. Rosołek z białkami jaj
V. ser biały, kakao jogurt cynamon

Zmieniony przez - blondynka8 w dniu 2009-10-13 13:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Puk Puk, Blondi co tam u ciebie słychać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Z tym ważeniem to proponuje raz w tygodniu, bo mozna obsesji dostac albo sie po prostu zniechęcic.
I ostrożnie z rodzynkami ;)

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 71 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740
Witaj Falunia, leje deszczjak z cebra dałam sobie dzisiaj odpust w postaci makaron i 3 maluchne gałki lodów byłam z wnuczką, nie chciałam odmawiać jej, poza tym wszystko fajnie.
Nie wiem jak uzywać masła orzechowego, może ktoś wie?

Prog to była żurawina ale dam sobie spokój. Dzisiaj jest mój 18 dzień, potem zrobię rozpiskę.
Falunia a co dobrego u Ciebie i wilczycy? Trzymacie formę?
brrrr zimno

Zmieniony przez - blondynka8 w dniu 2009-10-14 19:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
U mnie obleci tylko trochę nogę nadwyrężyłam, bo przesadziłam z ćwiczeniami. Muszę spokojniej na początku bo mi sił pod koniec nie wystarczy . Wilczek rozpoczął dziś nowy trening według zaleceń Obli, pewnie poczuje sie jak w innej bajce
Może kurczak w maśle orzechowym

P.S. piękną mamy zimę tej jesieni

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-10-14 20:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 71 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740
18 dzień
kotlet rybny płatki kakao miód żurawina

jabłko kawa winogrona

łosoś smażony sałata makaron z beszamelem

3 gałki małych lodów ciastko sernik

nooo dzisiaj rozpusta

Zmieniony przez - blondynka8 w dniu 2009-10-14 21:58:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie planu treningowego

Następny temat

Domowa Siłka - Plan do Oceny

WHEY premium