SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Długo otwarta odżywka białkowa

Wysłana -
Siema,

Mam mały problem.
Jestem w posiadaniu dość starej odżywki białkowej SFD, leży otwarta już ponad rok.

Dzisiaj, dla testu rozrobilem sobie z wodą około 40g - w smaku i konsystencji niby normalna, ale czy taka odżywka nie traci swoich wartości? Druga sprawa czy jedzenie czegoś takiego jest bezpiecznie :D?

Mam jeszcze kreatyne, też trochę leżała i wydaje mi się że zapach się zmienił dlatego jej nie tykam, ale z drugiej strony słyszałam że kreta się nie psuj. Jak to to jest?

Dodam że do końca terminu przydatności jest jeszcze kilka miesięcy.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli w w smaku i konsystencji nie zauważyłeś nic podejrzanego to nie powinno być problemu . Odżywka nie zmieni swoich właściwości .
Wysłana -
Jedz na spokojnie wszystko jest ok
Wysłana -
Jeśli wszystko jest ok, powinna byc dobra. Raz zabrałem się za prawie dwuletnią odżywkę przechowywaną w woreczku w szufladzie i ta już dała mi nieciekawe efekty żołądkowe.
Wysłana -
jak wyglada ok, nie smierdzi, jak i po spozyciu nie dzieje sie nic niepokojacego, to z powodzeniem mozna szamac na zdrowie
Wysłana -
jak termin ok to ok, co do kreatyny moze troche zwietrzala czy zatęchła w plastikowym opakowaniu i stąd ta zmiana zapachu
Wysłana -
Spokojnie można jeść. Chyba, że wyraźnie zmieniła swoją strukturę, np. w wyniku złego przechowywania.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź